Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Hazal Kaya
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Aşk-ı memnu dizisinin Nihal Ziygil karakterini oynayan ve hızla yükselen yeni bi yıldız Hazal Kaya.Kendisinin yıldız haritası

[Resim: astrow2gw08hazalkayahp3.th.gif]

yorumlarınız benim için kıymetli,katkıda bulunan herkese şimdiden teşekkürler...

Not:Kendisinin yükseleni oğlk olduğu hkkınd ciddi duyumlarım var.Nerden duydun demeyin ama duydum işte...gözkýrpma

KoçAslanı

teraziymiş hmmm gülücük

asc pek oğlak gibi gelmiyor bana ama, 1. evde saturn,uranus,neptün var.. olabilirde.. gözleride tipik ay yengeç zaten..
yüzünün güzel ve masun olması terazi olmasından belli gülücük

KoçAslanı

bütün teraziler öyle değil aslında gülücük işin içine akrep girdimi bana hitap eden bi tarz çıkıyor gülücük
KoçAslanı Yazılan:teraziymiş hmmm gülücük

asc pek oğlak gibi gelmiyor bana ama, 1. evde saturn,uranus,neptün var.. olabilirde.. gözleride tipik ay yengeç zaten..

yüzü güzel evet..birşey dikkatimi çekiyor 1.evinde satürn-uranüs,neptün olanların boyları fazla uzun olmuyor hazal kayanında öyle..

KoçAslanı

aslında genle oluyor bu işler ya gülücük bende 1. ev jüpiter varda ne oluyor 1.80 de kaldım gülücük gönül ister 90 olmak.....
sende buldunda bunama bncee 80 iyii gülücük

KoçAslanı

benle aynı yada uzun kızlar çıkıyor karşıma buda bana ters egoma ters gülücük
yeni gençlik uzun naparsın gülücük) hemen yenı kızlar cıkmaya basladımı senin karsına ya dur bakalımm !

KoçAslanı

gülücük) uzun süredir görmezden geldiğim izleyicilerimede fırsat vermeli değilmi..? aslında birşeyde hissedemem.. sıradan bir erkek gibi güzelliğe aldanamıyorum...gözümün önünden gitmiyor eskiler..oysa çok oldu görmeyeli..
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler