Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Megan Fox
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Gerçek Adı: Megan Denise Fox Doğum Yeri: Rockwood, Tennessee, A.B.D. Doğum Tarihi: 16.05.1986 Takma Adı : Mega Fox Onu Ünlü Yapan Ne? Transformers (2007) filmi ile tanınmıştır. Ailesi: Bir ablası var. Meraklısına... 13 yaşında modellik yapmaya başlamıştır. 1999 yılında Güney Karolayna'da aldığı modellik ödülü ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Los Angeles'ta nişanlısı Brian Austin Green ile yaşıyor. Maxim dergisini 2007 100 Hot listesinde 18. sırada yer almıştır. Fransız, İrlandalı ve Kızılderili Karışımı. Jennifer Blanc ve Michael Biehn ile yakın arkadaş.

[Resim: astro2gw38meganfox50622.th.gif]

[Resim: meganfox13c.th.jpg]

[Resim: meganfox24.th.jpg]
venüs uranüs bağlantısı olan bir bayan daha ;-) güzel ve çekici gülücük
megan fox şu sıralar filmleriyle pek gözde..tranformers serisinin başrol oyuncularından güzelliği ile de dikkat çekiyor...
haritasına baktığımızda güneş-mars üçgeni göze çarpıyor..güneş boğasına (oğlak)mars üçgen yapıyor..güneş-mars açıları kişiye çekicilik verir ve yapmak istedikleri konusunda cesaret verir..megan hırslı biri olabilir. yine güneş boğa ve oğlak mars arasındaki bu etkileşim onun istikrara önem verdiğininde göstergesi olabilir..megan kendini dışarı yansıtırken biraz soğuk görülebilir mars oğlak yüzünden ki şahsi fikrim öyle gözüktüğünden yana.

kendisi angelina jolie'ye benzetilmekte oldukça çekici bir bayan zaten güneş boğalar çekici olur yöneticisi venüsten kaynaklı meganda artı olarak ay aslan dikkat çekiyor.ay kadınlarda yine sağlık,güzelliği temsil eden bir gezegen ay aslan megana oldukça yüksek bir çekicilik vermiş..yine venüsünün uranüsle yaptığı zıt açıda dikkat çekiyor bu açı megana farklı bir güzellik vermiş..güneş boğa mars oğlak megana ilişkiler konusunda istikrar isteği versede venüs-uranüs zıtlığı onun aynı zamanda farklılıktanda hoşlandığını gösteriyor.doğum saatini tam bilemediğim için bu farklılığın hangi noktada ortaya çıktığını kestiremiyorumgülücük

Derin

gerek venüs uranüs gerek jüpiter uranüs bağlantısı nedeniyle ilişkilerinde kopmalar ve sıkılmalar yaşıyo olmalı özellikle kısıtlanmaya gelemeyen bi yapısı var diye düşünüyorum ben gülücük zaten değişken burçlarda t-kare huzursuzluk ve sürekli değişim arzusu ve istikrarsızlık verebilir
merkür'e bakarsak mekürü boğada merkür boğada yavaş konuşur sabit düşünceleri vardır ancak açılarına baktığımızda merkür-uranus biquntile'i görüyoruz merkür boğasının yavaş işleyen yapısını epey hızlandırmış olabilir ayrıca merkür-mars üçgen açısıda görmekteyiz yine merkür-mars açıları düşünceleri hızlandıran bir yapı verir jüpiter-merkür sextile açısına da sahip merkür-jüpiter kombinasyonları zekayı simgeler michael bay tersini söylesede megan zeki bir kadın olmalı..
kendisi 2 ay önce evlendi ancak eşinin evlilik teklifini ne zmn ettiğini tam oılarak bilmiyorum.haritasında jüpiter balıkta,marsı oğlakta güneşi boğada bu üçlü arasında minik bir üçgen var ve transit jüpiterin bu üçgene dokunduğu sıralarda evlenme olayları yaşanıyor.ey astroloji sen nelere kadirsin gülücük
doğum saati kesi 17.46 astrotheme de yükseleni akrep yazıyor
ama astrotheme de dahil kendim harita çıkarınca yükseleni terazi oluyor kafam karıştı
doğum yerini de 5000 yüz kere kontrol ettim üstelik oda kesin doğru
bu kadın akrep duruyor ya.
Meghan Fox'un Yükseleni Oğlakmış:

http://www.astro.com/astro-databank/Fox,_Megan

Daha önce hep su burcu olduğunu düşündüğüm bir kişiydi.

Mars ASC birleşimi varmış, tek kaş olayı:

[Resim: image-7vyOtebu.jpg]
Asc 25 yengeç
Marş 21 terazi
Bende asc marş karesi var Bu nedenle mı tek kaşım ben de :D Kaşa etkisi olduğunu bilmiyordum Şaşırdım
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler