Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kıvanç Tatlıtuğ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Félicé

KoçAslanı Yazılan:Türkiye'de doğupta bir tek harcanan o mu gülücük)

Değil, Türkiye'de doğarak ben ve bir çok kişi harcanıyor:D

KoçAslanı

optimus_prime Yazılan:yükselen oglakların ve saturnu asc ye acı yapanların iskelet yapıları iyi oluyor gercektende..

asc-saturn karşıtım var gülücük şükürler olsun, onca düştüm, bilek burkulmaları falan atlattım, hiçbir yerim kırılmadı.(kol, bilek vs.)
umarımda olmaz.. gülücük)

Nevrotik Yazılan:
KoçAslanı Yazılan:Türkiye'de doğupta bir tek harcanan o mu gülücük)

Değil, Türkiye'de doğarak ben ve bir çok kişi harcanıyor:D

bende dahilim buna gülücük)
optimus_prime Yazılan:brad pitt'den daha yakısıklı oldugu kesın..amerıkada dogmus olsaydı tum dunyanın tanıdıgı bir star olabilirdi..

katılamayacağım ,

Brad Pitt'in dünyaca tanınmış olması sadece çekiciliğiyle alakalı değil , aynı zamanda çok sıkı bir oyuncu olmasıyla da alakalı.
aynı şeyleri Tom Cruıse içinde söyleyebilirim.

hatta şunuda ilave edeyim , Tom Cruıse yıldız haritasında Büyük Şans Üçgeni vardır ancak Tom kendini Sinema dünyasında kabul ettirmek için çok çok büyük çabalar göstermiş. ( çabayla gelen şans )

yani konuyla bağlayacak olursak , Dünya çapında Star olmak için tipten fazlası gerekiyor.
Hiç çekici bulmadığım biri amiye tabir ÇOK ŞARISIN diyeyim Allahın gücüne gitmesin ....

Mavi gözlülere bakmayı çok yorucu buluyorum.....

Delici bakışları oluyor ...

Masum olmayan etirikacı bakış:(

bana bir sürü karesi var zaten ........
Bence yakışıklı biri ama türk kızları genelde sarışınlardan hoşlanmıyor ,ama sezarın hakkını sezara vermek lazım oyunculuğu iyi olsa dünya çapında kabul görebilecek bir tipi var.
Allah Türkiyedeki bütün yenı dogacak erkek cocuklarına bu haritayı nasip etsınnnnn ... gülücük bol bol sarışın görelim artık haha (:
teraazziii Yazılan:Allah Türkiyedeki bütün yenı dogacak erkek cocuklarına bu haritayı nasip etsınnnnn ... gülücük bol bol sarışın görelim artık haha (:

Onlar doğup belirli bir yaşa gelene kadar :D
Whitecrow Yazılan:Bence yakışıklı biri ama türk kızları genelde sarışınlardan hoşlanmıyor ,ama sezarın hakkını sezara vermek lazım oyunculuğu iyi olsa dünya çapında kabul görebilecek bir tipi var.

Gerçekci olmak gerekir sarışına karşı değilim.....

Ama her sarışında uygun olacak diye bir şey yok ....

Zaten uzun saçlı erkekleri oldum olası sevmem bir allahım kulana yakıştığını görmedim.

Yaşlı ve bakımsız gösteriyor....

Esmere gelince ben almayım.....

Buğday en iyisi biraz güneşe çıkmazsa zaten beyazlar...

Birde sarışın biriyle evlenirsem çocuklarım melanınden yoksun kalır...

O yüzden Buğday ;) Genel türk rengi ... denebilir.....
Whitecrow Yazılan:
teraazziii Yazılan:Allah Türkiyedeki bütün yenı dogacak erkek cocuklarına bu haritayı nasip etsınnnnn ... gülücük bol bol sarışın görelim artık haha (:

Onlar doğup belirli bir yaşa gelene kadar :D

duam kabul olursa biraz beklemek zorunda kalıcam gülücük
bende tam tersi esmer erkek sevmiyorum kumral yada sarışın iyidir :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler