Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Tıp-Cerrahlık
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Félicé

Bu kadar doktor muhabbetine, tıpta hiç zorlanmadan okuyan (5.senesi), cerrah olmak isteyen kuzenimin haritasını eklemek istiyorum

[Resim: astro2at01cinnamondoc.th.gif]
Bu cerrahlık için hep akrep vurgusundan bahsediliyor ama hayatımda yapamıyacağım bir kaç meslekden biri aslında kan falanda tutmaz beni netden otopsi ve çeşitli ameliyatları rahat olarak izlemişliğimde vardır ama sanırım başka birinin hayatını kendi ellerimde hissetmek başkasının hayatından sorumlu olmak bana göre değil.Ama askerlik hep ilgimi çekmiştir:D (bkz.burada ne alaka askerlik kardeşim askerlik ilgini çektiyse kağıdın geldi seneye askere git ne diye okul okuyorsun o zaman)
hımmhımm
Nevrotik Yazılan:
ginka Yazılan:pluto nun akrepte olması gerek değilmi cerrahlık için gülücük

Akrep vurgusu yada güçlü bir pluto gerekir. Cesaret ve özgüven için ateş elementi, odun gibi doktor olmamak içinde yengeç balık etkisi. Merkürüde sağlam olsun, pratik zekasını ve ellerini iyi kullansın

erkek arkadaşım tıpta
merkür terazi (pekte sağlam değil sanırım merkürü) plutosu akrep (bu tutmuş sevindimgülücük)
başka ne gibi açılara bakmak gerekir acaba merak ettim şimdi uzmanlığını hangi alanda almalı bunun astrolojik olarak bulmanın bi yolu varmıdır püf noktaları filan nelerdir acaca hımm
Bildiğim kadarıyla haritada güçlü Mars, Satürn ve Pluton etkisi insanı iyi bir cerrah yapabilir.

aeon

bir ara doğru düzgün bir cerrahlar başlığı da açmak lzım.
ünlülerin haritalarını koyarız.
gazi yaşargil
mehmet öz
tarık minkari falan. bildiğiniz çeverenizdeki çerrahlar falan toplarız.

ama ben önce anarşikleri bir bitireyim gülücük)

aeon

benden de cerrah olur .
aslında psikiyatrist veya psikanalist daha iyi olurdu.ruh cerrahı ;)

aeon

KoçAslanı Yazılan:psikiyatristlik te güzel aslında kanla manla işi yok gülücük

kolay değil o da ağlama duvarı gibi hayat geçirmek.
insanlara verdiğin değer azalır bir süre sonra ;)
çünkü, insan duyguları artık senin için ,logaritma cetvelinden hesap yapmak kadar kolay .hiç bir duygunun özelliği yok.
düşün karın hakkında bile şöyle düşünebiliyorusn ."sen beni gerçekten sevmedin. bende baba figürünü buldun" gülücük)
insanoğlu kendisini çok özel zannediyor , ama bu adamlara sökmezgülücük)

Félicé

aeon Yazılan:benden de cerrah olur .
aslında psikiyatrist veya psikanalist daha iyi olurdu.ruh cerrahı ;)

Psikanalist=ruh cerrahı. İyi tanımlamaverygood

Félicé

aeon Yazılan:bir ara doğru düzgün bir cerrahlar başlığı da açmak lzım.
ünlülerin haritalarını koyarız.
gazi yaşargil
mehmet öz
tarık minkari falan. bildiğiniz çeverenizdeki çerrahlar falan toplarız.

ama ben önce anarşikleri bir bitireyim gülücük)

Sen anarşikleri bitirdiğinde, hazır bir başlıktan devam etmen daha kolay
olur diye düşündüm;)
Hazır pallası inceliyorken, pallasına da ağırlık vermek lazım. Mars koçuna, pallas oğlağı kare yapıyor. Adam kanla savaşıyor harbidengülücük)

Haritayı ekliyorum ama, teknik sorundan ötürü harita açılmayabilir.
Doğum tarihi 11 Haziran 1960 Cleveland, Ohio Usa.
Mehmet Öz
[Resim: astro2at04mehmetoz.th.gif]

Félicé

Gazi Yaşargil'in, yengeç güneşi-pluto kavuşumu, ay-jüpiter kavuşumlu oğlağına
da zıt bakarak, cerrah ve katiller için gerekli plutonikliğe sahip oluyor.
Aslandaki Mars-merkür-venüs stelyumuna satürn karesi ekleniyor.
Oğlak etkisi Mehmet Öz'de de vardı. Cerrahlık gibi aşırı disiplin gerektiren bir meslekte satürn etkisi gerekli. Yengeç yardımsever bir burçtur, bence bir doktorda bulunmalı. Pallas boğası neptüne kare, ay-jüpitere 120lik hoş bağlantı kuruyor. Aslandaki stelyumuna hoş bağlanan uranüsle, cerahi mikroskop kullanarak ilk beyin bypass ameliyatına imza atmış olabilir.

Yüzyılın beyin cerrahı ünvanına layık görülmüş. Aslan etkisi ile kalp, oğlak etkisi ile kemikler- deri, yengeç etkisi ile göğüs- mide alanlarında bir branşı olsaydı haritasına daha uygun olurdu sanki.

[Resim: astro2at01norocerrah.th.gif]
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler