Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İsrail
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3

aeon

diğer başlıktan sonra israile de bakalım.
kesinlikle türkiyenin israil gibi oolmaısını çok isterdim bunu da belirteyim. evill
parmağını kıranın belini kıran tarzda.düşmanlarına aman vermeyen bir ülke olsak ne güzel olurdu.

[Resim: astro2atw01nationisrael.th.gif]

aeon

mars ve güneş arasındaki sert açı aklıma ilk olark saldırganlık ve fevriliği getirdi.

güneş boğasını o yavaşlığını giderir.israilde bir yere saldırdığında boğa toslamışa çeviriyor .zaten çok inat bir ülke.sabit çakılı kalmak konusundaki direnci de buradan geliyor.

yükselen yöneticisi venüs yengeçte jupiter ve neptünle güçlü açıları var.
sanırım sevginin artması ve idealize edilmesi , vatanseverlik (yengeç )

pluto ay kavuşumu yine plutonik enerjinin aktif olduğunu gösterir.

israilde pluto ve saturnün oluşu bence gayet uygun.

aslandaki yığılma ve saturn aklıma ilk olarak otoriterlik ve hükmetmeyi getirdi.kabadayılık diğer ülkelere sürekli otorite uygulamak.

ikizlerdeki merkür pratikiltir.pratik çözümler.filistinlilerin etrafına duvar örmek gibi güzel praitk aksiyonlar.üstelik 8.evde oluşu gizemli işler karanlık işleri aklıma getirdi.
yani israilin aklı fikri 8.ev konularıyla meşgul gülücük

son olarak güneş 8.evde .merkür 8.evde israilin karanlık taraflarına işaret ediyor.

7.evin koç oluşu aklıma şiddeti getirdi.bu tarz olaylarla marsiyen olaylarla karşılaşabilecek bir ülke.açık düşmnanlar evi.

aslında o sert yapısına rağmen yufka gibi bir yüreği var.
güneşi ve merkürü 8. evde olan her ülke veya kişi(:D) ille de karanlık şeylerle uğraşacak değil ki , dimimelek

aeon

Melancholic Yazılan:güneşi ve merkürü 8. evde olan her ülke veya kişi(:D) ille de karanlık şeylerle uğraşacak değil ki , dimimelek

hehee

dervişin fikri neyse zikri odur.
aeon Yazılan:
Melancholic Yazılan:güneşi ve merkürü 8. evde olan her ülke veya kişi(:D) ille de karanlık şeylerle uğraşacak değil ki , dimimelek

hehee

dervişin fikri neyse zikri odur.

derviş kısmı hoş görünüyordu oysa ki ... Ama fikir ve zikir kısmı pek aleni oldu hehee
aslında o sert yapısına rağmen yufka gibi bir yüreği var.

israil ve yufka yürek cık cık ne kadarda zıt
f.y israel çiçek

coolhandsome

Garavu Yazılan:f.y israel çiçek

Bir kişi ancak bu kadar güzel küfür edergülücük)verygood
coolhandsome Yazılan:

abicim ne küfrü ya! bu arapların yüzünden (F)ena (Y)oruldu israil oraya parmak bastım. gülücük
elimde olsa israille ilgili parmak basmaya yönelik çok projem var ama hayata geçiremiyorum gülücük)

şunların haritasına bi dikkatli baksanıza arkadaşlar hayvanlık nerde?

coolhandsome

Garavu Yazılan:
coolhandsome Yazılan:

abicim ne küfrü ya! bu arapların yüzünden (F)ena (Y)oruldu israil oraya parmak bastım. gülücük
elimde olsa israille ilgili parmak basmaya yönelik çok projem var ama hayata geçiremiyorum gülücük)

şunların haritasına bi dikkatli baksanıza arkadaşlar hayvanlık nerde?

Bencede (F)ena (Y)orulmuş İsrailgülücük)
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler