Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Venüs Orta noktası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
özellikle erkek haritalarında , ilgi duyacağı bayan imajıyla ilgili bilgiler edinebilirmiyiz ?

Ay-Venüs orta noktasıyla , kişisel gezegenleri kavuşum yada zıt açı yapan bir partneriniz oldumu ?

Ay-Venüs orta noktasından geçen transit ve progres konumları esnasında , söz etmeye değer deneyimleriniz oldumu ?

ladys and centilmen ;)

bu açacağım başlıklardan yorum istemek yerine , varsa paylaşımlarınızı-deneyimlerinizi alalım lütfen.

orta noktalar ilgimi çekiyor ve bu gibi çalışmaları hak ediyor gibi ( astrologların kullandığı bir sistem )
(01-30-2010 04:13 PM)coolhandsome Yazılan: [ -> ]
(01-30-2010 03:12 AM)coolhandsome Yazılan: [ -> ]Ay-Venüs orta noktam tam olarak 2 derece akrep olan güneşimin üstüne düşüyor sizce anlamı nedir?

Arkadaşlar bunun hakkında bilgi sahibi olan varmı,gerçekten merak ettiğim bir ayrıntı.

Ay Venüs potansiyelini , Güneşle harmanlamak..

örneğin bir erkek haritasında , ünlü ve başarılı kadınlarla kurulabilecek ilişkiler , bağlar.
merhaba,
sevgilimin ay venüs orta noktasına yarım derece ile benim kuzey düğümüm düşüyor..karmik bağ göstergesi olarak değerlendirilebilir mi?
(12-09-2009 11:47 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]özellikle erkek haritalarında , ilgi duyacağı bayan imajıyla ilgili bilgiler edinebilirmiyiz ?

Ay-Venüs orta noktasıyla , kişisel gezegenleri kavuşum yada zıt açı yapan bir partneriniz oldumu ?
Ay-Venüs orta noktasından geçen transit ve progres konumları esnasında , söz etmeye değer deneyimleriniz oldumu ?

ladys and centilmen ;)

bu açacağım başlıklardan yorum istemek yerine , varsa paylaşımlarınızı-deneyimlerinizi alalım lütfen.

orta noktalar ilgimi çekiyor ve bu gibi çalışmaları hak ediyor gibi ( astrologların kullandığı bir sistem )

öncelikle orta noktalarımı bulmada yardım eden eloya teşeküürler çiçek

arkadaşımın ay-venüs orta noktası, 2 orbla ayımla kavuşum..(doğum saatim tam bilinmediği için, belkide bu aralık daha da yakındır..)

ve arkadaşımın güneş venüs orta noktasının, tam zıttı (0 orb) benim marsım..

ilginç..
http://astropost.blogspot.com/2011/06/mo...spect.html

başka bir yerde
ay - venüs orta noktası doğumu - ailenin iyi taraflarını ve artistik yeteneklerimizi yansıtıyormuş.
Benimde mars eğer 3 orb kabul görüyorsa kavuşum yapıyor,
Chiron da 1 orbla kavuşmuş, o kavuşsa nolur :D
Referans Adresler