Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Scarlett Johansson
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
[Resim: scarlett-johansson.jpg]

Haritası;[Resim: astro2atw01scarlettjoha.th.gif]

12.evden yükseleniyle kavuşan ay akrebi var ayrıca güneş-asc kavuşumu var. 1.63 cm boyunu anlatır sanıyorsam

Neyse hakkında merak edenler;http://tr.wikipedia.org/wiki/Scarlett_Johansson
resim çok esnetik gözkýrpma

benden 5 gün önce doğmuş....

Biz niye filim artisi olmadık suçumuz Tr'de yaşamak mı ....gülücük))
venüs oğlakta,kontrol,disiplin,kararlılık,olgunluk ve istediği kişilere kendisini sevdirebilmesi,çekici görünmek,maddi koşullarının iyi olmasını isteme

Oğlaktaki jupiter venüs kavuşumu;sanat konsunda ufkunu genişletme -kendisini geliştirme isteği,zerafet,ağır başlılık,duygusallık,ciddi ve anlamlı ilişkiler isteme

akrepteki ay ve satürn kavuşumu,tutku,dayanıklılık,belli konulara odaklnma,

coolhandsome

SeLiN Yazılan:[Resim: scarlett-johansson.jpg]

Haritası;[Resim: astro2atw01scarlettjoha.th.gif]

12.evden yükseleniyle kavuşan ay akrebi var ayrıca güneş-asc kavuşumu var. 1.63 cm boyunu anlatır sanıyorsam

Neyse hakkında merak edenler;http://tr.wikipedia.org/wiki/Scarlett_Johansson

Süper bir hatun..Justin Timberlake'le 'what goes around' klibinden beri hastayım kendisinedil çýkarma
[Resim: scarlettjohanssonnoseri.jpg]

Bu kafa şekli bazı kimselerde çok dikkatimi çeken bir şekildir.Bunu veren etki nedir hep merak etmişimdirsoru
Bir süre önce bir sitede Yükselenini Balık gösteren bir haritası yayınlanmıştı ama sonra bu doğum saatinin şüpheli olduğu açıklandı.Balık gibi duran dudakları kısa boyu,balık etli olması filan Yükselenin Balık olabileceğini gösteriyor bence.Tabii bu bir ihtimal ayrıca Sacrlett'in bir de erkek İkiz kardeşi var.Bu saydığım fiziki özellikler onda pek yok gibi ama.

Benim kuzeninmle aynı gün doğmuş, eğer yükseleni Balıksa -ki kuzenimin ki öyle-haritaları birbirine çok benziyor demek ki.

aeon

SeLiN Yazılan:[Resim: scarlettjohanssonnoseri.jpg]

Bu kafa şekli bazı kimselerde çok dikkatimi çeken bir şekildir.Bunu veren etki nedir hep merak etmişimdirsoru

hehee

genetik o ya.genellikle ben merkürilerde çok görmüşümdür.topuz kafa.gülücük)(anglo sakson muydu .neydi.yabancı uyruklularda çok var.

türk milleti ise ekseriyetle kutu kafadır koptum.w.
Bende merküriyim ama o kadar belirgin değil yani güneş etkisi falan var ya belki o yüzdendir.Hmm anladım:D Güzel bir şekil aslında.

aeon

topuz gibi olan kafa yapısına dolikosefal deniyor.

yüsyuvarlak olan kafa yapısına -brakisefal deniyor. (türklerin bu özelliği baskındır)

bir de orta kafa olarak mezosefal deniyor.

bu iş tabiki çok genetik bir şey.ama bir kaç merküri gözlemim kafalarının estetik ve ufak bu şekil dolikosefal olduğu yönde .ama geçerlilği olacağına ihtimal vermiyorum.

ginka

SeLiN Yazılan:[Resim: scarlettjohanssonnoseri.jpg]

bu fotoda korkunç çıkmış sıkılaşması lazım spor spor her daim :D
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler