Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Natalie Portman
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Kudüs'te doğmuş ... İsrail'e karşı daha sıcak evill bakmamı sağlayan faktörlerden biridir Natalie Portman. Ayrıca Harvard Üniversitesi'nde psikoloji okumuş hatunumuz ... İlgilenenler için hayatı ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Natalie_Portman

[Resim: 28884800_1fa3fb3f0e.jpg]

[Resim: tumblr_ks3msuFuW71qzoaqio1_r2_500.jpg]
Fotolarına yeterince baktıysak hehee, aşağıda da doğum saati belli olmayan haritası var. Buyrun ;

[Resim: natalier.jpg] [Resim: w671.png]
satürnler arası sürtüşmeyi ve merkürler arası sürtüşmeyi göze alabilirsen , venüs-mars bağlantınız var neden olmasın diyorum ;)
Yıldırım Yazılan:satürnler arası sürtüşmeyi ve merkürler arası sürtüşmeyi göze alabilirsen , venüs-mars bağlantınız var neden olmasın diyorum ;)

Satürn kolay da, merkürü naparım bilemiyorum. Neyse canım Natalie uğruna katlanırız artık gülücük)
Çok hoş biri ayrıca yeteneklide.E ne de olsa ikizler hehee demicem!:D Güneş-Neptün karşıtlığı var ayrıca, birde buna kare yapan ay ile birlikte bir t-kare olusmus.
SeLiN Yazılan:Çok hoş biri ayrıca yeteneklide.E ne de olsa ikizler hehee demicem!:D Güneş-Neptün karşıtlığı var ayrıca, birde buna kare yapan ay ile birlikte bir t-kare olusmus.

Ne ikizlermişsiniz yaa ... O değil de yükseleni de ikizler olabilir gayet bu hatunun.
Melancholic Yazılan:
SeLiN Yazılan:Çok hoş biri ayrıca yeteneklide.E ne de olsa ikizler hehee demicem!:D Güneş-Neptün karşıtlığı var ayrıca, birde buna kare yapan ay ile birlikte bir t-kare olusmus.

Ne ikizlermişsiniz yaa ... O değil de yükseleni de ikizler olabilir gayet bu hatunun.

öyleyiz tamammısuna-bak Evet olabilir bencede fiziği merküryen gibi.
bu hatun çok fena bakıyoosürprizzz
yükseleni başak diye biliorum çok seviyorum kendisini özellikle closerda ki oyunluğu muhteşem
Bu hatunun oyunculuğu ve güzelliğini beğeniyorum.Çoğu ikizler kadını gibi oldukça narin.
Referans Adresler