Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Lunar Return
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Merhaba arkadaşlar
önümüzdeki ayki lunar returnümü incelediğimde o ayın lunar returnü ile natal haritamın diziliminin aynı olduğunu fark ettim. Üstelik lunar juno ve vertex ile natal juno ve vertexim kavuşum yapıyor. Bu gibi durumları nasıl yorumlamak gerekiyor?
Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Lunar-natal haritamı aşağıda paylaşıyorum.

[Resim: 1VJEoG.gif]
Hem natal hem lunarı iç ve dış çember olarak nasıl alabildin ben göremiyorum da bakarkörüm gülücük

Bir de önümüzdeki ayın veya gelecekteki herhangi bir ayınkini nasıl alabiliyoruz? Ben sadece lunar returne tıkladığımda 12 Aralığı veriyor.

Biliyorum sen sordun ama benim de aklıma bunlar geldi gülücük
(12-29-2016 04:43 PM)Kumsal Yazılan: [ -> ]Hem natal hem lunarı iç ve dış çember olarak nasıl alabildin ben göremiyorum da bakarkörüm gülücük

Bir de önümüzdeki ayın veya gelecekteki herhangi bir ayınkini nasıl alabiliyoruz? Ben sadece lunar returne tıkladığımda 12 Aralığı veriyor.

Biliyorum sen sordun ama benim de aklıma bunlar geldi gülücük

''Please select a chart type'' kısmında Natal+Lunar chart seçeneği var oradan açtım tarih değiştimek için bu methods kısmının altında options (Start date for charts marked with) kısmı var. gözkýrpma
kumsal 12 aralık demek 12aralıktan itibaren 29 gün demek ocak 10 gibi diğer lunara geçiyorsun
ikinize de çok teşekkür ederim, sağolun gülücük
Sen gündeme getirince ben de bakmaya başladım ve doğruluğunu gördüm ancak önceden öngörü yapamıyorum.
Sen gündeme getirince ben de bakmaya başladım ve doğruluğunu gördüm ancak önceden öngörü yapamıyorum.
Olur paylaşırım da resimlerimi yüklerken dosya hata veriyor. Kaç kez denedim olmadı başka bir konu için.

Link koysam olur mu?

Veya bir Merkür Balık'a anlatır gibi (bknz:ben) nasıl resim koyuluyor anlatmak ister misin? gülücük PS: Netten baktım ben mi bişey kaçırdım diye ama ıııh hata veriyor.
Hızlı resime yüklüyorsun Forumlar için yazanda url[ ... ]url yazıyor Ctrl c Ctrl v yapıp burada paylaşıyorsun
Teşekkür ederim ikinize de gülücük
Vakit bulursam koyacağım yakında.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler