Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs Return
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Venüs return haritamda retro Uranüs 7. evde Kocda... bu geri gittigi icin ani bir bosanma söz konusu olabilir diyorum kendimce.. sonra retro Pluto 4. evde.. yine bi ev degisikligi... bi dönüsüm sanirsam...
Mars 10. evde ve yengecte.. ki cocuklarla ilgili bir faaliyetim söz konusu gecen aydan beri... Jüpiter evlenilecek esle nerede tanisilacagini gösterir denilmis.. evli olanlar icin Jüpiterin 8. evde olmasi, esin yok olacagi anlamini tasir mi acaba... gözden kaybolus, cekip gitme vs...
Satürn birinci evimde kisitlanmis hissediyorum kendimi zaten özellikle de parasal yönde... Venüs ile Günes 11. evde kavumus..

Simdi bu Venüs haritasi diger gezegenlerin konumuna da bakip agirlik venüse yönelik mi yorumluyoruz hepsini acaba...

Ay Ikizlerde ve 9. evde...

Neptün ve Chiron 5. evde ve venüse zit bakmislar...

Félicé

8. evdeki jüpiter, başkalarının parasal kaynaklarından faydalanabileceğini gösterebilir. Jüpiterin bu evde eşin kaybı gibi bir şey ifade edeceğini sanmıyorum. Köşe evlerdeki bu transitler, kimliğinizin, davranışlarınızın, ailevi hayatınızın, ikili ilişkileriniz, toplumsal imajınızın artık eskisi gibi yürümeyeceğine işaret ediyor.
Tesekkür ederim Felice..
venüs returnuda ekleyeceğim, virgotaurus belki bir şeyler der gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...983&nho2=7
elimi çabuk tutacağımmmm, teşekkürler virgotaurusss çiçek
venüs r. 9.evde ve merkürle kavuşumda ...venüs 7.ve 2.ev yöneticisi 1.evdeki retro jüpiterle 120 lik 7.evdeki satürün+ay ile 60 lık, 12.evdeki retro uranüsle kare ve 12.ev başlangıç çizgisindeki neptünle 60 lık açısı var ...vd. haritasının asc si 13 derece koç mc si 7 derece oğlak...
Venüs Return da Venüsüm 1.evde yöneticisi merkür 2.evde venüs satürn(6.ev) trine venüs şiron(11.ev) square açı yapmış.Asc Boğa
Bir arkadaşım,yaklaşık bir yıl önce eşinden boşandı.Eşiyle arasında nafaka sorunları var.Bu seneki venüs dönüş haritasında venüsü 8.evde ve 12.evdeki uranüse üçgen açısı var. 8.ev konularından biri nafaka olduğuna göre sizce bu sorunu halledebilecek gibi gözüküyor mu ? Küçük bir kızı var ve biraz sıkıntılı günler geçiriyor.Bu konuda yardımcı olursanız,çok sevinirim.Teşekkürler.Venüs haritası ;
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...=s=outs=24
(11-03-2011 01:57 PM)gullusutcu Yazılan: [ -> ]Bir arkadaşım,yaklaşık bir yıl önce eşinden boşandı.Eşiyle arasında nafaka sorunları var.Bu seneki venüs dönüş haritasında venüsü 8.evde ve 12.evdeki uranüse üçgen açısı var. 8.ev konularından biri nafaka olduğuna göre sizce bu sorunu halledebilecek gibi gözüküyor mu ? Küçük bir kızı var ve biraz sıkıntılı günler geçiriyor.Bu konuda yardımcı olursanız,çok sevinirim.Teşekkürler.Venüs haritası ;
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...=s=outs=24

arkadaşım, yorum bilmiyorum ama, returna bakerken bulmaca çözüyor gibi hissediyorum kendimi , ve çok zevkli geliyorgülücük umut vermek gbi değil, yorumuma güvenmede ama;
bence arkadaşın nafaka konusunu halledecek.. 2.ev (para) ve 5.ev(çocuk) yöneticisi olan merkür, 8. evde venüsle kavuşum halinde.. uranüsle(10.ev yöneticisi) 120 açısı bana şöyle geldi, otorite konumunda birinden yardım görecek, onun desteği ile işi kolaylaşacak gibi..
benim ilgimi çeken arkadaşının venüsünün, neptüne ve marsa olan karesi.. mars erkek simgesi ve 12. evin yöneticisi, neptün hayyellerin simgesi ve 11. evin yöneticisi olarak; arkadaşın hep şöyle düşünüyor olabilir *benim hayallerimi yıktın, umutlarımı kırdın* gibi.. bilinçaltını zorlayıp bir iç hesaplaşmayada düşebilir..
Çok teşekkür ederim.Keşke ben de bunun birazını yapabilsem.Sadece harita çıkartmak,gezegenlerin,evlerin biraz da açıların derecelerini öğrenmeye çalışıyorum.Bu bulmaca çözümüne kendi haritamı da eklesem.Bana çok karışık geldi de.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...3,1221,433

11.evde venüsüm 7.ev mars kare,8.ev sonunda olan satürne kare;11.ev sosyal ilişkiler,7.ev ikili ilişkiler diyorum ve orada kalıyorum.Aynı şekilde venüsümün 7.evde olan aya üçgen açı yaptığını görüyorum.Üçgen olması sebebiyle iyi bir şey olsa gerek.Böyle devam ettirebiliyorum.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler