Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Okan Bayülgen
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Okan Bayülgen

En cok dikkatimi ceken; Gunes, merkur ve yukselen kavusumu, kocta, ve hepsi birinci evde. Ve marsin gunesle ve yukselenle kavusumu. TAM Okan Bayulgenlik harita :D
Doğum saati netmi soru
Merkürün pek kavuştuğunu söyleyemeyiz
(01-16-2010 11:18 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]Doğum saati netmi soru

Astrozoom sitesindeki 'unlulerin dogumharitalari'da 06:03 yaziyordu, ordan alinti yaptim. gülücük
(01-16-2010 11:20 PM)miyase Yazılan: [ -> ]

Astrozoom sitesindeki 'unlulerin dogumharitalari'da 06:03 yaziyordu, ordan alinti yaptim. gülücük

Peki, ben bu adama hastayım ya hep merak ediyordum yükselen burcunu ve hep güzel kadınlarla birlikte oluyor kendisi hiç yakışıklı olmamasına rağmen çok ilginç :D

Burcu koç-asc koç merkür koç güneş mars kavuşumu ' geçinilmez insan dil çýkarma

Harita için teşekkürler .

aeon

kadınlarda genetik olarak kodlanmış olduğuna inandığım bir açı var .merkür-ay zıt açısı.

okan bayülgenin ,kadınlar arasında bu kadar beğenilmesinden sonra 5 tane satürnün de merkürleriyle kavuştuğuna inanıyorum .koptum.wh

yapmayın etmeyin brat pitt tipi elemanlar deseniz.en azından valla doğru diyebilirm.ama bu herifi dediklrinde çıldırıyorum.:D:Dhehee
(01-16-2010 11:24 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]
(01-16-2010 11:20 PM)miyase Yazılan: [ -> ]

Peki, ben bu adama hastayım ya hep merak ediyordum yükselen burcunu ve hep güzel kadınlarla birlikte oluyor kendisi hiç yakışıklı olmamasına rağmen çok ilginç :D

Burcu koç-asc koç merkür koç güneş mars kavuşumu geçinilmez insan :D

Harita için teşekkürler .

Yakışıklı olmamasına rağmen , ne demek ki şimdi koptum.w

Kız olsam, ben de o adam sırnaşırdım. Adam kültürlü, entellektüel ve zeki biri. Ama gel gelelim ki güneş asc kavuşumunun koç burcunda olması ve ay aslanı ile 120'lik açı yapması, bu adamın EGO'sunun tavan yaptığını bizlere bir kez daha hatırlatmakta.
Ya gerçekten çirkin bir adam ama çok zeki,atılgan egosu yerinde bi abi kendisi ..

Şimdi, 7.evim koç ve bu adam beni acayip çekiyor esmer falan olmasına rağmen tam benım kafamda entellektüel düşünce bazında ama çok huzursuz hiçbirşeyi beğenmiyor, sivri dilli güneş-asc koç Allahım ben bu adamla bir gün aynı yerde kalsam intihar ederim bir terazi olarak :D

ginka

(01-16-2010 11:34 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]Ya gerçekten çirkin bir adam ama çok zeki,atılgan egosu yerinde bi abi kendisi

Şimdi, 7.evim koç ve bu adam beni acayip çekiyor esmer falan olmasına rağmen tam benım kafamda entellektüel düşünce bazında ama çok huzursuz hiçbirşeyi beğenmiyor, sivri dilli güneş-asc koç Allahım ben bu adamla bir gün aynı yerde kalsam intihar ederim bir terazi olarak :D

egosu boş bi adam değil bana göre :D erkekte çirkinlik çok problem değildir yeterki kıvrak zekası espiri anlayışı olsun...
(01-16-2010 11:44 PM)ginka Yazılan: [ -> ]
(01-16-2010 11:34 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]Ya gerçekten çirkin bir adam ama çok zeki,atılgan egosu yerinde bi abi kendisi

egosu boş bi adam değil bana göre :D erkekte çirkinlik çok problem değildir yeterki kıvrak zekası espiri anlayışı olsun...

Ya benim için dış görünüş çok önemli kadındada erkektede o yüzden yanlış anlaşılmasın gözkýrpma
Kendi açımdan öyle yorum yapıyorum sizi bilemem neye önem verirsiniz karşı tarafta..
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler