Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yüksek Zeka
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Bende Merkür-Ay-Uranüs büyük Toprak üçgeni var.
11.ev Ynegeçteki Jüpiter de bu üçgeni uçurtma açı kalıbına çeviriyor.
Ben de küçük yaşta okumayı sökmüşüm ama gerisi gelmemiş tabii.
Pallas Merkür kavuşumu var.
Ve de Satürn-Merkür karesi.
bende merkür-chiron kavuşum,merkür-pallas quintil,merkür-mars kare,merkür-ay sextil,merkür-asc sextil.ay ikizler.ay-uranüs biquintil.ay-satürn 120.3.ev akrep.güneş-ay-merkür arasında karşılıklı ağırlama tarzı bi şey var.güneş-yengeç,ay-ikizler,merkür-aslan.bunun etkisini bilmiyorum ama mantıken bu 3 enerji harmanlanıyor olmalı.merkür 3.evdeki akrebin gece yöneticisi marstan kare alıyor.
zeki olduğum söylenir.ben de zeki olduğumu düşünürüm ama bunun sebebi merkürümün aslanda olması da olabilir:Dkendimi zeka alanında göstermeye bayılırım.sınavlarda derece almak,yüksek notlar almak,matematik olimpiyatına katılmak,satranç oynamak(daha ziyade kazanmak),arkadaş ortamında veya sınıfta fikir tartışmak.merkür aslan bence kişiye zekasıyla övünme özelliği de katabiliyor.ve zekasını gösterme eğilimi veriyor ben bunu yaşıyorum.
kardeşimse bir merkür kovası merkür mars ve satürnle 10.evde kavuşuyor.merkürü jüpiter,pluto ve asc ye kare yapıyor.kardeşim zekasına hiç güvenmez.ben o kadar zeki değilim ki der.ama yeri geldiğinde çok sert konuşur,lafları koyar adama.(tecrübeyle sabit:D)
normalde sessiz sakin bir yapısı vardır(yükselen boğa olduğundan herhalde) ve yaptığı espriler o kadar ilginç,sıradışı,komik olur ki;önce anlayamaz bakakalır sonra anlayınca yarım saat koparsınız gülmekten.gerektiğinde çok sivri bir dili ve kendinden emin bir konuşması vardır.bu arada ay terazide.ay-satürn biquintil.ay-merkür 135. 3.evi yengeç.3.evin yöneticisine(ay) merkürden açı var onda da.
bence zekasına güvenmeme sebebi merkür satürn kavuşumu ve merkürün satürnün evi olan 10.evde yer alması.sivri ve sert dili merkür mars kavuşumundan geliyor.sıradışı espri ve iletişim anlayışı da merkürün kovada olmaasından geliyor sanırım.merkür-pluto karesinin etkisi hissediliyor ama açıklayamıyorum.yalnız kelimelerin gücünden yararlanır çok.bir de gerçeklerle yüzleşmekte biraz zorlanır(güneş balık) ama bunu yine de başarır.sanırım bu da merkür-pluto karesinden geliyor.
kardeşim bence çok zeki bir insan.
ay ikizleri olarak yine uzuuun bir yazıya imza attım kusura bakmayın arkadaşlar yazmak konusunda da gevezelik var bende:Dne yapayım bugün kimseyle konuşmadım pek ben de kotayı yazarak dolduruyorum:D
kardeşimin haritası:
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1294582154
kardeşimin merkürü konusunda sizin de yorumunuzu bekliyorum.
kardeşinizin merkür satürn kavuşumu mu var??

merkür mars, merkür pluto açıları var!! en çok kıskandığım açı... marsla açı yapan özellikle kavuşum açısı yapan bir bütün gezegenler şimşek gibi çakar. hele plutoyla karesi!! çok hazırcevap ve ters köşeden vuran biri olmalı. konuyu, derin ve bütünsel olarak algılıyordur. ama takıntılı ve kuşkucu olabilir... başkalarının sözzlerine inanmıyor olabilir. gerçi burcu, venüsü, pallası balıkta ama gülücük bu durumu yine de yaşayabilir.
ben zeki degilim yaf...bu deli neptun yuzunden cok dikkatsizim.. cok sukur istedigim alanlarda basardim ama normaldi..
(12-17-2011 01:16 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kardeşinizin merkür satürn kavuşumu mu var??

merkür mars, merkür pluto açıları var!! en çok kıskandığım açı... marsla açı yapan özellikle kavuşum açısı yapan bir bütün gezegenler şimşek gibi çakar. hele plutoyla karesi!! çok hazırcevap ve ters köşeden vuran biri olmalı. konuyu, derin ve bütünsel olarak algılıyordur. ama takıntılı ve kuşkucu olabilir... başkalarının sözzlerine inanmıyor olabilir. gerçi burcu, venüsü, pallası balıkta ama gülücük bu durumu yine de yaşayabilir.

evet arkadaşım, güzel tesbitler.. lafı nerden getirip nerden vururum bir allah bilir.. neptünyenliğimden olsa gerek, *her şeye inanırım, ama hiç bişeye kanmam.*

aeon

zeka ( ıq ) , ham haliyle hızlı anlamaktır , işlemcinin hızını belirler .

bunun için , merkür kadar , güneş yükselen , 1.evdeki gezegenler , yükselenin güneşin yöneticilerinin aldığı açılar ve konumu da önemlidir . ayrıca ay burcunu da önemli büyük .

özetle güneş , ay ,yükselen çok önemli. ay başak veya ikizlerdeyse bu kişinin merküri yöneü fazla olur mesela .

ELF

Ahh neptün ve ay balık zihnimi kararttın uleynn.Duvarı yıktın pirketleri niye kırıyon geldin merkürüme çöktün ayımı ne kareliyon oluuuum:D

aeon

bence asc üstündeki merkür sana iyi gelmiş , kelimelerle çok güzel oynadığını düşünüyorum . hem balık da ilginçtir , merküri işlerde beceriksizdir ama o da bilir , nasıl bildiğini kendisi de bilmez . :D
işte karşıt ask ( başağın karşıtı ) yine de ortak noktaları var, ama ortak konudaki yaklaşımları çok farklı oluyor gülücük

sonuçta bilgeliğin gezegeni jupiter sezgisel bir burcu yönetiyor ve bilgelik de gaipten geliyor gülücük

ELF

(12-17-2011 06:49 PM)aeon Yazılan: [ -> ]bence asc üstündeki merkür sana iyi gelmiş , kelimelerle çok güzel oynadığını düşünüyorum . hem balık da ilginçtir , merküri işlerde beceriksizdir ama o da bilir , nasıl bildiğini kendisi de bilmez . :D
işte karşıt ask ( başağın karşıtı ) yine de ortak noktaları var, ama ortak konudaki yaklaşımları çok farklı oluyor gülücük

sonuçta bilgeliğin gezegeni jupiter sezgisel bir burcu yönetiyor ve bilgelik de gaipten geliyor gülücük
Güzel tanımlamışsın ben oynuyorum ama oyunum bilgelik sanılıyorgülücük
Arada bi satürn serumu lazım ama insanagözkýrpma
(12-17-2011 12:38 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(12-17-2011 01:16 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kardeşinizin merkür satürn kavuşumu mu var??

evet arkadaşım, güzel tesbitler.. lafı nerden getirip nerden vururum bir allah bilir.. neptünyenliğimden olsa gerek, *her şeye inanırım, ama hiç bişeye kanmam.*

her şeye inanırım hiçbir şeye kanmam verygood
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler