Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TARKAN
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
http://www.astrotheme.com/portraits/7uzghg5qyr42.htm

Son günlerdeki medyada yer alan haberlere göre kokain kullandığını itiraf etmesi haritasındaki buna neden olan vurguyu ve de yaşadığı transiti merak etmeme neden oldu ?
yorum yapıcak arkadaşlara şimdiden teşekürler gülücük
Transit satrün terazide daha ne olsun ,,,
Ayrıca ona yumaşak davranılmasını hiç mi hiç eşit bulmuyorum ...

Bu şeyi yapan hiç bir trük vatandaşına böyle davranılmıyor...

Yazık ...İnsanların hayranlık olgusuna çok yazık....

İlahlaştırmanın bayalığı bu ....
bütün terazilere aynı şeyi yapmadığına göre natalındaki vurgularıda bulmak lazım ..
(03-01-2010 05:24 PM)Nar_Rengi Yazılan: [ -> ]bütün terazilere aynı şeyi yapmadığına göre natalındaki vurgularıda bulmak lazım ..

Benim vaktim yada merakım yok sevgili nar rengi ama 12 evindeki balık vurgusundan yada diğer natal harita yorumundan çıkarabilirsin ...

Minareyi çalan kılıfını hazırlar...

Hangi etkiden olduğu bulunur ....

Sonuçta güneşive yükseleni öncü burç plutonun yaptığı gizli saklı işleri açığa çıkarması çok normal gözkýrpma

üzülme allah aşkına o paçayı kurtarır
Astrozoom haritası:

http://www.astrozoom.com/celebrities/Tar...toglu.html

Doğum saati belirtilmiş bu haritada.
bu saatin doğru olduguna emin misiniz ?
tarkan ın doğum saati, başka kaynaklarda daha farklı pek anlamadım
(03-01-2010 05:12 PM)Nar_Rengi Yazılan: [ -> ]http://www.astrotheme.com/portraits/7uzghg5qyr42.htm

Son günlerdeki medyada yer alan haberlere göre kokain kullandığını itiraf etmesi haritasındaki buna neden olan vurguyu ve de yaşadığı transiti merak etmeme neden oldu ?
yorum yapıcak arkadaşlara şimdiden teşekürler gülücük

Tarkan son yıllarda Neptün transitleri deneyimliyor. Transit Neptün önce Ay Kova'sına dokunmuş ve şu bir iki yıldır da Güneşiyle üçgen açı yapıyor.
Neptün sürecinin özelliklerinden biri KAÇIŞ DENEYİMLERİ olabiliyor..
zaten bu yüzden alkol , uyuşturucu vb. gerçeklerden ve acıdan kaçma aracı olarak kullanılan araçlar Neptünle özdeşleştirilebiliyor.
Tarkan açısından Neptünün transitleri çok sert açılar içermiyor ama başarı - zenginlik - aşk gibi konularda doyuma ulaşmış pek çok starda malesef bu KAÇIŞ araçları ( belkide sırf değişiklik ihtiyacıyladır , yeni heyecan vb.) tercih edilebiliyor.

Neptün aynı zamanda yaratıcılık potansiyeli veren bir sürecide ifade eder..
kişisel fikrim Tarkan'ın son yıllarda hiç bir şarkısının STAR gibi görünen bir kişiye yakışacak kalitede olmadığını düşünüyorum.
ve Tarkan belkide Neptünyen ilhamlarını dinleyerek yeni eserler yapmaya odaklansa , yeniden zirve yapabilecek lâkin o Neptünün gölgesini deneyimliyor gibi..

sert açı arayanlar için PLÜTO DÖNGÜSÜ yaşadığını söyleyebiliriz yani Transit Plüto , natal plütosuyla Kare yapıyor ve aynı zamanda o plüto transiti Tarkan'ın Jüpiter Oğlak potansiyeline dokunuyor.
doğum saati konusunda bir netlik yok sanırım bu sebeple şimdilik ev yorumlarına değinmiyorum.
(03-01-2010 10:43 PM)Serena Yazılan: [ -> ]bu saatin doğru olduguna emin misiniz ?
tarkan ın doğum saati, başka kaynaklarda daha farklı pek anlamadım

Emin değilim.Ama Kemal Milar'ın bu saati kafasından uyduracağını da düşünmüyorum.Bahsettiğin o başka kaynaklarda verilen doğum saatlerini de yazarsan onlara göre de harita çıkartıp inceleyebiliriz.

Ben Tarkanın Yükselenin Yengeç olduğunu düşünmüşümdür hep.
güneş terazi, yükselen ikizler, ay kova. havanın gücü adına. ölene kadar popülarliğini yitirmeyecek sanırım.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler