Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 3.ev - 9.ev aksı ( Ulaşım ve Kazalar )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
(12-21-2010 02:37 AM)ariess Yazılan: [ -> ]benim kazam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=n...&rs=0&ast=

kaza yaptığın tarihe dair haritayı eklemek istemişsin sanırım ama olmamış , doğum haritan açılıyor.

geçmiş olsun bu arada.
benim 3. ev ile 9. evin son derecelerinde Venüs-Jüpiter zıt açım var.:(
(12-21-2010 01:26 PM)lajâ Yazılan: [ -> ]
(12-21-2010 01:05 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-21-2010 02:37 AM)ariess Yazılan: [ -> ]benim kazam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=n...&rs=0&ast=

kaza yaptığın tarihe dair haritayı eklemek istemişsin sanırım ama olmamış , doğum haritan açılıyor.

geçmiş olsun bu arada.

transit seçeneğini tıkladığında o anın haritası açılıor.. 2005..

tamam şimdi gördüm ,

Transit Jüpiter Güneşine zıt açı yapıyor , Marsına 150 derecelik açı yapıyor.

Nasıl bir kazaydı paylaşırmısın , sen araçtamıydın yoksa yaya mıydın ?

Hata sendemiydi yoksa karşı tarafta mı ne diyebilirsin ?
araçtaydım . bayağı yoğun bakımda falan yattım ...arabayla çarpıştık , hata karşıda sürprizzz
(12-22-2010 12:44 AM)ariess Yazılan: [ -> ]araçtaydım . bayağı yoğun bakımda falan yattım ...arabayla çarpıştık , hata karşıda sürprizzz

geçmiş olsun evet ciddi bir kaza atlatmışsın. Jüpiterin konumu + mars transitinin tam uranüsünün üzerinde yay burcunda olması ilk göze çarpan görünümler.
e marsım dogustan 8.evde normal yani bunlar utangaç çok şükür atlattım sağolun..
3. ev- 9. ev aksımda merkür-ay zıtlığı var...

çok sakar biriyimdir, bu yüzden irili ufaklı birçok kaza deneyimlemişimdir. yalnız, bu kazalardan üçünün (hayati risk yaşattığı için) diğerlerinden farlı bir önemi vardır bende.
üçü de yüksek bir yerden düşme yoluyla gerçekleşmişti. demek ki kısa yolculuklarda kaza geliyor, beni buluyor gülücük

şu aralar ciddi bir kaza yaşamadım. ama bu akisteki merkür-ay zıtlığım, kaza olsa da olmasa da beni gerçekten etkiliyor.

"bu açı", satürn karesinden yeni kurtuldu...
6. evimdeki transit uranüsle T karede.
3. evimdeki transit plutoyla
9. evimdeki transit marsla güçlü açılar yapıyor...

hadi hayırlısı...
(08-12-2011 02:25 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]3. ev- 9. ev aksımda merkür-ay zıtlığı var...

çok sakar biriyimdir, bu yüzden irili ufaklı birçok kaza deneyimlemişimdir. yalnız, bu kazalardan üçünün (hayati risk yaşattığı için) diğerlerinden farlı bir önemi vardır bende.
üçü de yüksek bir yerden düşme yoluyla gerçekleşmişti. demek ki kısa yolculuklarda kaza geliyor, beni buluyor gülücük

şu aralar ciddi bir kaza yaşamadım. ama bu akisteki merkür-ay zıtlığım, kaza olsa da olmasa da beni gerçekten etkiliyor.

hadi hayırlısı...

9. evdeki transit marsla güçlü açılar yapması dikkatsızlık ve aceleciliğe neden olan trafik kazalarını tetikleyen bir açıymış özellikle 23 ağostosta dikkat etgözkýrpma
(08-12-2011 02:25 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]3. ev- 9. ev aksımda merkür-ay zıtlığı var...

hadi hayırlısı...

bu gibi konuları zihninde fazla meşgul etme bence.

merak ediyorsan bak tabii ama üzerinde uzun uzun düşünmemeni öneririm.

yolculuk benzeri durumlarda da dua edip yola çıkmak etkili bir tedbir olabilir. hep dediğim gibi astrolojik titreşimler birer enerjiyse , dua da bir tür enerjidir.
(08-12-2011 08:10 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

hadi hayırlısı...

bu gibi konuları zihninde fazla meşgul etme bence.

merak ediyorsan bak tabii ama üzerinde uzun uzun düşünmemeni öneririm.

yolculuk benzeri durumlarda da dua edip yola çıkmak etkili bir tedbir olabilir. hep dediğim gibi astrolojik titreşimler birer enerjiyse , dua da bir tür enerjidir.

evet haklısın... teşekkür ederim... aslında hiç pimpirikli değilimdir ama doktorlar ciddi şeyler söyleyince biraz ürkmüştüm. ama bugün muayene oldum. sanırım hayati risk taşıyan bir şey değil verygood
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler