Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Katy PERRY
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
[Resim: Katy+Perry+019.jpg]

http://www.astrotheme.com/portraits/7222pSpS5erV.htm

Katy Perry (Katheryn Elizabeth Hudson, d. 25 Ekim 1984), ABD'li şarkıcı ve söz yazarı. İsmini ilk olarak "UR So Gay" ve Billboard Hot 100'de bir numara olan hiti "I Kissed a Girl" şarkısıyla duyurmuştur.

Birçok kişi tarafından MySpace şarkıcısı olarak nitelendirilen Katy Perry, aslında 2000'lerin başından beri müzik dünyasının içinde bulunuyor.

Gospel dinleyerek büyüyen şarkıcı, ilk olarak 2001'de Katy Hudson isimli gospel albümünü çıkarttıktan sonra müzik çalışmalarına küçük çaplı işlerle devam etti. 2004'te The Matrix isimli prodüksiyon takımına stüdyo vokalisti olarak katıldı. Bir süreliğine ünlülerin prodüktörü Glen Ballard’la birlikte çalışan sanatçı o dönemde çıkması planlanan albümü üzerinde çalışıyordu. Ballard’la birlikte kaydettiği "Simple", "The Sisterhood of the Traveling Pants" isimli 2005 tarihli filmin soundtrack'ine dahil edildi. O döneme kadar plak şirketleriyle uzun süreli anlaşmalara imza atamayan Katy, bu sefer "Simple" şarkısıyla Virgin'in ilgisini çekerek plak şirketiyle albüm anlaşması için masaya oturduktan sonra ilk solo albümünün çalışmalarına başladı.

İlk olarak internette ünlenen "UR So Gay" parçasını EP olarak piyasaya süren sanatçının Greg Wells, Dr. Luke, Butch Walker, Max Martin ve Cathy Dennis’le birlikte çalıştığı One of the Boys albümü 17 Haziran 2008'de piyasaya sunuldu. Albümün ilk single'ı "I Kissed a Girl" parçasına seçildi. iTunes listesinde zirveye tırmanan şarkının klibi de internette en fazla izlenen videolar arasında yer aldı.
Akrebim benim bu ne ya hu gülücük)

Çok yoğun bir akrep teması var haritasında...

Bütün ağır toplar ..akrepte ve jüpiteri oğlakta

Güneş 60lık jüpi karamasarlık vs ok de ünlüde yapmış hatunu ....

Koyu akrep ya hu .....

Günlük hayatında kem sözlü olanlar grubunda yer alıyordur....

Şarkı sözleri genelde...

Kırık dökük aşk hikayelerini tema olarak kullanıyor...

Güçlü kadın....

Akrep burda bunu yaptırıyor olmalı...

Bu kadın istediği yeri çökertir...

Bu enerji ilegülücük)

gözleri serana'ya benziyor sanki ...
Hiç hava yok haritasında...

ÇOK İLGİNÇ ....

aeon

şöyle bir ifadesini duymuştum.
genellikle ilşikilerinde hep eğlendiren taraf bu oluyormuş.kendisini eğlendiren kişileri istiyormuş.
kadın arketipi venüs yay :D

son olarak , satürn kavuşumu dışında zorlayıcı bir açısı yok.hatta sert açı yok .
ay merkür açısı, duygularını ifade etme kabiliyeti vermiş olabilir derdim.

yükseleni ile ilgili tahmin yapamasam da.akrep etkisine göre duruşu , çok gizemli değil.terazi olabilir diye düşünüyorum.ancak ,tamamen tahmin.balık da olabilir.
Gözleri çok güzel iri ve anlamlı bakıyor...

EĞLENDİREN ADAM gülücük)

BU TARİFİ SEVDİM...

hayat zaten böyle bir şey nedense pozitif suprizleri bende çok seviyorum...

aeon

yükseleni yay da olabilir gibi gelmeye başladı.bu durumda ,venüs ve uranüs 1.evi veya asc yi etkiliyebilir.

neyse 1. tercihim yay , 2. tercihim terazi ,3. tercihimde balık olabilir.
Yükseleni aslanda olabilir...

Gösteri dünyasında sonuçta ...

Güneş beşinci evde olur...

Bu durum çok desteklenir böylece...
(05-06-2010 10:40 AM)aeon Yazılan: [ -> ]yükseleni yay da olabilir gibi gelmeye başladı.bu durumda ,venüs ve uranüs 1.evi veya asc yi etkiliyebilir.

Ben de bu kızın haritasını ilk gördüğümde bu kadar güçlü Akrep etkisi alan bir insana göre daha eğlenceli,havai,yaratıcı, dışa dönük bir insan izlenimi vermesinden ötürü aynı senin gibi Yükseleninin Yay, Venüs ve Uranüsünde birinci evde olabileceğini düşünmüştüm
Görünen yüzler yanıltıcı olabiliyor ya...

Mesela çok mülayim zan ettiğiniz kişi aslan parçası ..

çok komik dediğiniz adam ketum ...

Bu yüzden görsel iş yapan insanların bu yüzlerden fazlaca nasiplendiğini düşünüyorum...

Yani gerçekten mi neşeliler yoksa...iiyi işçi oldukları için mi güler yüzlü duruyorlar...

Bu nasıl bir şey bilinmez..

Yani gerçekten tanımadığım bir insanın yükseli şu demek bazen gerçekten zor olabiliyor

Banada çok eğlenceli bir tip gibi göründü ..

Video kliplerinde...ESNEK ...

Yay olsa yükseleni tüm bu gezegen yoğunluğu gömülü olarak 12 evinde kalacak..

Birinci evin yay olması bu kadar etkili olurmu ...

Hepsini örtebilir mi ,,,

Bilemiyorum ...
[Resim: Katy-Perry.jpg]

[Resim: 14304496.gif]

Bu resmin üzerine ,sanırım bu versiyonu doğru gibi duruyor...
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler