Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Bence en büyük faydası...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Allahın bizi ne denli ince hesap ve detaylarla dünyaya gönderdiğini kavrayabilmeye yaklaşabilmektir(Onun sistemini tam anlamıyla hiç bir zaman kavrayamayız çünkü).

Bir düşünün,anne karnında biz henüz tek bir hücreden ibaretken boyumuzun ,göz rengimizin,saç rengimizin vs vs her detayı genlerimizde kodlanmış durumda zaten ve Allah bizleri öyle bir saatte hatta dakikada dünyaya gönderiyor ki ; tüm o kodlarla, o anda gökyüzünde olan biten her şey de tam bir uyum içinde.Belki yüzeysel örnekler olacak ama yükselen aslanda gür saçlar,başakta uzun bir boy gibi...

Şunu itiraf edebilirim ki, astrolojide derinleştikçe Allahın hepimizi ne denli önemsediğini daha iyi idrak ediyor,ne kadar ince hesaplarla ve gerçekten ne denli büyük bir organizasyonla her bir insanı yarattığına şahitlik ediyorum...

Her ne kadar çevremde bu astroloji merakım ve ay kovalığıyla açıklayabildiğim uçuk kaçık hallerimden dolayı bana Uzaylı Zekiye gözüyle bakanların sayısı az olmasa da ,bu ilim vasıtasıyla da beni Kendisine hayran bırakan Allaha sonsuz kere şükrediyorum.Onlar beni anlamadılar,anlamıyorlar ve sanırım hiç anlayamayacaklar...:D
Mühteşem ve mükemmel sistem...

Her olan olay ...her yaşanan ben sanlınan beden...

Doğrudunuz yer, öldüğünür yer ve şekil....

Evet hepsi tam ve mükemmel hesap ürünü ama bununda ötesi...

Daha derini ...

İnsan=Bilgi .....

Arkadaş

En büyük faydası değil fakat,

Astroloji bilmek zaman zaman mutlu ediyor. Elini sıktığımız insanları farklı açılardan görebiliyoruz.
Kimsenin görmediği güzelikleri belki de...
Kendi kişilik potansiyelini görmek,kendinin farkına varmak.

Gelecek potansiyelleri görmek,geleceği hesaplarken 1-0 öne geçmek.
şöyle bir yazı var ki ne kadar doğru, benimde bu iki alanı harmanlayarak yapmak istediğim bir iş var gerçektende.

[Resim: 3q75p.jpg]
Referans Adresler