Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Jüpiter Dönüşleri: Hayatımızın Kilometre Taşları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
jüpiter dönüş haritasını yorumlarken nelere dikkat etmeliyiz? nette aradım ama bulamadım. sitede de yok. haritayı bütün olarak mı değerlendireceğiz? yoksa sadece jüpiterin açı içinde olduğu gezegen ve evlere mi bakılmalı? asc mc değerlendirmelere katılmalı mı? ve jüpiter dönüşünde aranan ana tema nedir? önümüzde ki 12 yıla ait bir resim çekiyorsa bütün harita değerlendirilmeli olmalı.. ama nasıl? gülücük natalin ve returnun vaadettikleri karşılaştırlımalı ne demek?
(04-19-2011 02:10 PM)Daily Yazılan: [ -> ]jüpiter dönüş haritasını yorumlarken nelere dikkat etmeliyiz? nette aradım ama bulamadım. sitede de yok. haritayı bütün olarak mı değerlendireceğiz? yoksa sadece jüpiterin açı içinde olduğu gezegen ve evlere mi bakılmalı? asc mc değerlendirmelere katılmalı mı? ve jüpiter dönüşünde aranan ana tema nedir? önümüzde ki 12 yıla ait bir resim çekiyorsa bütün harita değerlendirilmeli olmalı.. ama nasıl? gülücük natalin ve returnun vaadettikleri karşılaştırlımalı ne demek?

- hangi burcun yükseldiğine

- jüpiterin bulunduğu eve ve açılarına

öncelik verebilirsiniz.

ana tema = önünüzdeki 12 yıllık periyotta hangi konularda gelişme potansiyeli daha fazladır , hangi konularda daha şanslı olmanız muhtemeldir , hangi tür fırsatlara karşı uyanık olmalısınız gibi jüpiteryen pencereden bakmak iyi olacaktır.

Not = Gezegen dönüşü haritalarında tüm detaylara dikkat etmeyiniz yoksa içinden çıkılması zor oluyor.
Önce yükselen burç + sonra hangi gezegenin return durumuna bakıyorsanız o gezegenin konumuna ( açılar ve ev ) öncelik verebilirsiniz.

Örneğin Jüpiter dönüşü haritasında Başak burcu yükseliyorsa o periyotta iş hayatında fırsatlar yakalama potansiyelini düşünebiliriz vb. gibi
teşekkür ederim.. gülücük
bu transiti bende tadıcam haziranda inşallah beklediğim enerji açığa çıkar gülücük
benim doğum haritamda jupiter boğa burcunda ve 12. evde

şuan gökyüzünde jupiter boğa burcunda , dolayısıyla benim jupiterım transit mi yapmış oluyor yarıdmcı olabılrı misiniz .....

gökyüzünün konumlarına bakmak için hergun kontrol edıyorum , jupiter sureklı ev değiştiriyor , benım kendı harıtamda 12. evde , 12. eve gırdıgınde bana ne gıbı etkılerı olabılır ?- . ya da başka evlerden geçerken de benı ılgılendıren durumlar olacak mıdır .........
teşekkürler
evet şu anda jüpiter transitini yaşıyorsunuz geçtimiğiz sene boyunca boğadaydı doğum haritanızı imzanıza koyarsanız size daha rahat yardımcı olabilir daha iyi anlayan arkadaşlar..
dogum harıtamı nereden hangı sıteden cıkartmam gerekıyor ...... yardımcı olabılır mısınız lutfen

Derin

astro.com dan cikartabilirsin :-)
(05-12-2012 12:23 AM)mili Yazılan: [ -> ]dogum harıtamı nereden hangı sıteden cıkartmam gerekıyor ...... yardımcı olabılır mısınız lutfen

vereceğim linkte açıklaması var

buyrun = http://www.astrosohbet.com/konu-astrosoh...-4223.html
boyle bır şey mı - .arkadaslar ........bu cıkan benım harıtammıdır .... burcum balık ay burcum akrep - yukselenım ıkızler

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=...=s=outs=24
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler