Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Neptün Gerilemesi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
neptün retro hareketine geçti..bulunduğu eve ve aldığı açılara göre farklılıklar yaratacak..taa ki 7 kasım a kadar..oldukça uzun bir süreç..neptün gerilerken verdiği uyuşturucu etkiden kurtulup hayatın farkındalıklarına uyanıyoruz..ileri hareketindeyken yaptığımız şeylerin kötü olduğunu fark edemiyoruz. geri hareketi bir nevi uyanış olarak algılanıyor..herkes burada bu geri hareketin zaman içerisinde kendinde ne tür etkiler uyandırdığını yazarsa memnun olacağım..

mesela benim 9.evimde gerilemeye başladı..3.evimde bundan etkilecek...mars neptün zıt açısı 3-9 evler arasında nasıl bir değişime sebep olacak? yurt dışı bağlantılarım(9.ev) la olan iletişimim (3.ev) ne tür darbelere maruz kalacak yoksa eğrilikleri ortaya mı çıkaracak?
(05-31-2010 09:56 PM)El Auria Yazılan: [ -> ]neptün retro hareketine geçti..bulunduğu eve ve aldığı açılara göre farklılıklar yaratacak..taa ki 7 kasım a kadar..oldukça uzun bir süreç..neptün gerilerken verdiği uyuşturucu etkiden kurtulup hayatın farkındalıklarına uyanıyoruz..ileri hareketindeyken yaptığımız şeylerin kötü olduğunu fark edemiyoruz. geri hareketi bir nevi uyanış olarak algılanıyor..herkes burada bu geri hareketin zaman içerisinde kendinde ne tür etkiler uyandırdığını yazarsa memnun olacağım..

mesela benim 9.evimde gerilemeye başladı..3.evimde bundan etkilecek...mars neptün zıt açısı 3-9 evler arasında nasıl bir değişime sebep olacak? yurt dışı bağlantılarım(9.ev) la olan iletişimim (3.ev) ne tür darbelere maruz kalacak yoksa eğrilikleri ortaya mı çıkaracak?

merhabagülücük imzana bayıldım...
merhaba gülücük teşekkür ederim...bu konu hakkında yorumunu dinlemek isterim..
7. evim neptün yayda ve retro, bana çok sıkıntı verdi bu açım, tozpembe gördüm herşeyi, arkasını göremedim, dibini köşesini hiç göremedim, benim haritamda gerilemenin etkisini yorumlarsanız memnun olurum , natalda da retro olması etkiyi ne derece değiştirir?

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1274312339
(05-31-2010 09:56 PM)El Auria Yazılan: [ -> ]neptün retro hareketine geçti..bulunduğu eve ve aldığı açılara göre farklılıklar yaratacak..taa ki 7 kasım a kadar..oldukça uzun bir süreç..neptün gerilerken verdiği uyuşturucu etkiden kurtulup hayatın farkındalıklarına uyanıyoruz..ileri hareketindeyken yaptığımız şeylerin kötü olduğunu fark edemiyoruz. geri hareketi bir nevi uyanış olarak algılanıyor..herkes burada bu geri hareketin zaman içerisinde kendinde ne tür etkiler uyandırdığını yazarsa memnun olacağım..

3-9 ev aksı ulaşımla ilgili gelişmeleri de işaret edebilir.
(05-31-2010 10:04 PM)El Auria Yazılan: [ -> ]merhaba gülücük teşekkür ederim...bu konu hakkında yorumunu dinlemek isterim..

duruma yorum bırakmayacak kadar net ve isabetli açıklamış verygood

Félicé

Yoğun bi neptün transiti geçirdim..Ev sistemlerinde de, doğru ev sistemini bulabilmek için transitleri değerlendirmek iyi oluyor..Ve uzun bi neptün geçişinden sonra, gözlemlerim bu transitin 3-9. aksta olduğuna karar verdi..Eğitim, inançlar, felsefe konularında ciddi anlamda çözüldüğüm, hayal kırıklığına uğradığım, eğitim sorunları yaşadığım, bi çok savunduğum değerin değersizleştiğinin, neyin doğru, neyin yalnış olduğunu bilemediğim bi dönemden geçtim..
Merhaba El aura. uzun zamandır yoktun?
Al aura hoş geldin sana soru sormak istiyordum ne zamandırgözkýrpma
placidus sistemine göre neptün 12. evime yeni girdi ama equal sisteme göre 11. evimin başlarında.. değerlendirmemi nasıl yapmalıyım.? belirteçlerim neler olmalı?
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler