Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Fethullah Gülen
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5

Félicé

Din alimi diye bi başlık olmadığından buraya açmayı uygun gördüm..
Son röportajında İsrail'den izin alınmadan yardım gemilerinin gidişini eleştirmiş..İhh' yı tanımadığını falan ifade etmiş..Görüşüdür, saygı duymak lazım..Ama ben bu adamı hiç anlayamıyorum..Bi bakıyorum güzel konuşmuş, bi bakıyorum saçmalamış..Bunu da saçmaladıkları kategorisinde değerlendiriyorum..Haritası da bi gıcık bell değilsürprizzz

Kocamanından, 3x-large boğa stelyumuna sahip..Venüs etkisi var, anladık diplomasi, uyumlu olmak, herkese kucak açmak şiarın..Ama israil ve amerika'ya kucak açarsan dünyevi zevklerini tatmin edecek boğaya has şeylerin peşinde olduğunu da düşünebilirim. Takıyye mi yapıyorsun ne?
Kontrol dürtüsü, hükmetme isteği de gelişmiş..Ay- satürn, güneş- pluto bağlantısı ile bağladım bu durumu..
Arada bi sivri sivri verdiği demeçler, yeter artık venüsyenlik deyip, merkür koçunu kullandığı zamanlara denk gelmeli..
Mars kovası aşırı uyarılmış, yalnız kalmış...Din konularında devrim yapmadı denemez...Dinler arası diyaloğa bu kadar sıcak bakan başka bi hoca efendi görmedim..Başörtüsüne füruattır diyerek tüm koyu dindarların gözlerini üzerine çekmiştir.

Gülen
yalnız karışmak gibi oluyor ama Fethullah olarak yazılmıyor mu?

Venüs

Doğduğu saat net mi??

Félicé

(06-07-2010 02:15 AM)ibd18 Yazılan: [ -> ]yalnız karışmak gibi oluyor ama Fethullah olarak yazılmıyor mu?

Feto yazmadığıma dua et:D

Félicé

(06-07-2010 02:16 AM)venüs_ Yazılan: [ -> ]Doğduğu saat net mi??

Eklediğim harita saatin bilinmeyen türünden..

aeon

gözlerim doldu :D:D:D
(06-07-2010 02:16 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(06-07-2010 02:15 AM)ibd18 Yazılan: [ -> ]yalnız karışmak gibi oluyor ama Fethullah olarak yazılmıyor mu?

Feto yazmadığıma dua et:D

ahahahha sende mi??? bende feto derdim hemde yurtlarında kalırken bile... çok pis kinlenirlerdi bana... bi ara yazacam bu yurt anılarımı... en son sen yüzyılda bir gelen bi adamsın demişlerdi... bende o zaman geldim gidiyorum diyip çıkmıştım yurttan ahahahhaha :D

Venüs

Anlaşıldı Felice, merak ettim, bence değişik bir haritası olmalı.. Sonuçta standart insanların haricinde biri... ve ben çok saygı duyarım, kendisine, sevmeyen sevmez, ancak bazı söylemleri beni de çileden çıkartıyor ve neden böyle dedi diye kurmaktan çatlıyorum resmen, sanki karşımdaymış gibi çatıştığımı bile bilirim... gülücük

Félicé

(06-07-2010 02:20 AM)aeon Yazılan: [ -> ]gözlerim doldu :D:D:D

Neye doldu, başlık açtığıma mı? adamı eleştirdiğime mi hımm

melis_bk

Bana örgütlenme şekliyle hep bir akrebi çağrıştırmıştır..
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler