Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 150-inconjunction açılar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
(11-28-2010 03:33 PM)büşra Yazılan: [ -> ]astrolog kendi sitesine kendi yorumunu yazmış o yüzden alıntı yapmak doğru olurmu bilemedim linkini veriyorum
http://www.astrodemo.org/forum/acilar-ve...cilar.html

Kaynağını belirttikten sonra herhangi bir yerden alıntı yapmanın sakıncası yok.

------------------------------------------------------------------

150'lik açıların önemli olduğunu düşünüyorum ancak bunları yorumlamayı bir türlü öğrenemeyeceğim galiba. Farklı sitelerde okudum daha önce bu konuyla ilgili yazıları ama hala pek netleştiremiyorum kafamda bu açıları nasıl ele almam gerektiğini.

Güneş-Jüpiter 150'liğim var.Üstelik Jüpiter Aslanda ,Güneş Balıkta (Yani karşılıklı etki de sayılabilir).Ben bu açıyı sadece babamdaki Jüpiteryen özelliklere yorabildim.

tılsım

Transitlerde bu açıyı nasıl yorumlayacağız.

Örneğin şu an bir haritada Venüs 7. evde 25 derece terazide olsun. Neptün ve chiron kavuşumu bu venüse üçgen (olumlu açı ) yapsın, transit Satürn de şu an Terazide Venüse kavuşumda(olumsuz açı, satürn olumsuzluğu), ve bu dengelere bir de Balık burcundan Jüpiter'in 150 lik açısı var. Bunları Venüs ve 7. ev terazi (ilişkiler) açısından nasıl değerlendirebiliriz.

Ayrıca Venüs'ün şu an aldığı diğer açılar venüs kavuşum venüs ve mars sextile venüs, güneş yarı kare venüs.

Derin

kesinlikle gerilimli açı türü sanki 90 ın biraz daha hafifi gibi bişey
(11-28-2010 03:33 PM)büşra Yazılan: [ -> ]astrolog kendi sitesine kendi yorumunu yazmış o yüzden alıntı yapmak doğru olurmu bilemedim linkini veriyorum
http://www.astrodemo.org/forum/acilar-ve...cilar.html

MERKÜR _ JÜPİTER 150:aşırı ccömertlik verir, kimseyi geri çevirmekten hoşlanmaz elinden geldiğince yardım eder.çok fazla sorumluluk alır ve üstüne aldığı görev ne olursa olsun sonuna kadar başarmaya uğraşır.eğitimde sorun yada aksamalar yaşasada istediği zaman bu aksamları pozitif yöne çevirir.seyahat etmeyi ve değişik insanlar tanımayı sever, insanlar arasında din , dil farkı göz etmez.yaşamının bir sürecinde çok fazla yolculuk yapacaktır.

yihhuuu hehee

Derin

:D güzel şeyler yazmış geçenlerde benim açılar tetiklendiği zaman böyle güzel şeyler yaşamadım yalnız

Félicé

Bu açıyı şöyle anlayabiliriz. Eşinizden-işinizden ayrıldınız ya da bir yakınınız öldü veya trafik kazası geçirdi.. Ortada büyük bir stres var. Ama kişi bu stresi ifade edemeyip, mutfak musluğunun bozulmasına ya da su taşmasına büyük bir stresle gerilim yaşayıp ifade ediyorsa, bu 150 lik açının büyük stresleri görmeyip, küçük streslere abartılı tepkiler veren çalışma şeklini anlamamızı sağlar..
Haritamda yalnızca bir tane 150lik açı var o da Uranüs ve yükselen arasında. Anlamını bilen var mı arkadaşlar?
(09-24-2011 03:37 AM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]Haritamda yalnızca bir tane 150lik açı var o da Uranüs ve yükselen arasında. Anlamını bilen var mı arkadaşlar?

kişiliğinde ve deneyimlerinde belirleyici rolü olmayacağını düşünüyorum.

sıkıntı ve sancılı dönemlerin beklenmedik zamanda ve beklenmedik şekilde geliyor olması ihtimalinden söz edebiliriz.
(09-24-2011 03:49 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(09-24-2011 03:37 AM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]Haritamda yalnızca bir tane 150lik açı var o da Uranüs ve yükselen arasında. Anlamını bilen var mı arkadaşlar?

kişiliğinde ve deneyimlerinde belirleyici rolü olmayacağını düşünüyorum.

sıkıntı ve sancılı dönemlerin beklenmedik zamanda ve beklenmedik şekilde geliyor olması ihtimalinden söz edebiliriz.

Yanıtladığın için teşekkür ederim Yıldırım. Uranüs 7.evimde bu sıkıntıları ilişkiler alanında hep zamansız bir şekilde bolca yaşadım.

Arkadaş

Titanic'in haritasında

8. ev - Mars & Plüto
3. ev - Uranüs arasında 150 derecelik açı vardı.

3. evde ki Uranüs, 8. evi tetikleyerek SIRADIŞI bir ölüm getirmişe benziyor.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler