Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İki tutulma , bir Nikah...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4

tiyatral_gitarist

Sevgili dostlar bu konuda herkesten birşeyler bekliyorum. Daha önce yazacaktım ama allah nasip etmedi bir türlü...

EVet daha önceki ay ve güneş tutulmaları olaylarında ablamın evllik teklifi aldıgnı ve istediklerini vs söylemiştim. Belki hatırlayan vardır. Bu tutulmalar ve yaşadığı transitler hep kritik noktlarla sıkıntılı temaslar yapıyor. Şimdi 28 ağustosta nikahı var. Ve yine o tarihtede transitler gerilimli açılar yapmakta.
Ben durumu, olayların gelişimini genel olarak biraz anlatayım izin verirseniz...

Bu bizim müstakbel damat adayıyla 1.5 yıllık bir ilişkisi olması lazım. Neyse işte bu ay tutulmasından heralde 1, 1.5 ay önce falan bunlar ayrıldı. Daha doğrusu eleman ayrıldı. Sebep ablamın evlenmek istemesiydi. YAşımız geçti , çoluk çocuk falan gülücük Elemanda sevdiği halde, "evlilik" korkusundan ayrılalım dedi. Ablam baya acı çekti. Bir müddet "oyalandılar". Eleman baskın çıktı , ablam ezildi .. Bunu nasıl anlatacağımı bilmiyorum, ayrılamadı ablam yani vs... Uzatmak ,detayada boğmak istemiyorum ama yazmamın sebebi şu ; Acaba satürn dersini verdimi ? Çünkü ablam göürldüğü üzere ay aslan olarak benliğini, gururunu baya bi ayaklar altına aldı diyebiliriz.
Neyse sonra işler değişti. Bazı olaylar oldu. Ablam ayrıldı , eleman şok oldu gülücük Sonra ise işte bu ay tutulmasının oldugu gün eleman evlilik teklif etti.
Venüse kare yapıyor ve diğer bağlantılarda var tabi..

[Resim: filiz26haziranaytutulma.th.gif]

2 hafta sonra güneş tutulmasından 1 gün önce istediler kzımızı bizde verdik gitti gülücük tutulma natal güneşe tam kare yapmakta ve diğer temaslar vs vs...

[Resim: filiz11temmuzgnetutulma.th.gif]

Ve işte şimdide haftaya nikahımız var allahın izniyle... Mars - venüs kavusumu ay a zıt açısı yine tam natal güneş üzerinde gerçekleşiyor ve diğer transitler vs vs...

[Resim: filiz28agstostransit.th.gif]

Ve zaten bunlardan öte tr. uranus- jüpi , satürnün yerleri belli ... Hepsi venüs üstünde... Pluto karesi 4 orbla geçmiş ,etkisi sürer mi yoksa yapacağını yapmışmıdır acaba , size bırakıyorum ?

Nikah günü ve/veya genel olarak herkes bişiler yazar da biraz zaman ve igi ayırırsa çok sevinicem arkadaşlar. Biliyorum kompleks ve uğraştırıcı ama...
Şimdiden sağolun

tiyatral_gitarist

(08-21-2010 12:59 PM)lajâ Yazılan: [ -> ]eleman makara

gülücük

Venüs

Tiyatral bu eş adayının haritasını da eklersen iyi olur bence, ancak ilk etapta aniden gelişen yıldırım aşkı cinsinden bir beraberlik söz konusu, ablanın koç Venüsüne transit yapan Uranüs-Jüpiter kavuşumunun farkındasındır ve 4. evinde bulunan aslan burcunda ki ayına bu kez Venüs kavuşum yapmış, eh bu teklif kaçınılmaz gibi..gülücük
7. evinde ki retro Neptününe Venüs trine açı yapıyor aynı zamanda, 4. ev ve 7. ev arasındaki bu açılar güzel bir yuvanın işareti olur İnşaAllah, yalnız marsın başak burcunda ve 5. evden neptüne kare açılanması, eş adayı hakkında biraz acabaya sebep oldu benim için, umarım ablanın hayallerine sekte getirmez eleman..gözkýrpma
Güneşve merkür 3. evde mars yengece kavuşum yapıyor, merkür uzak olsada onu da aldım ve bu soru takıldı aklıma, acaba tanıdığı bir yakınının aracılığı ilemi tanışıldı elemanla, yani bir nevi elemanı pohpohlamak ve güzel betimlemelerle zihne yerleştirmekte söz konusu olabilir Tiyatral..gözkýrpma Durum her ne olursa olsun, biz onların sinastrisine de bakalım ablacığım..verygood İnşaAllah çok ama çok mutlu olurlar..gülücük

tiyatral_gitarist

İlgin için çok sağol ablacım çiçek
BEn işin tutulmalar kısmı ön planda oldugu için ve elemanın haritası elimde olmadığı için koymadım. Bugun ablam evinde mini bir kına gecesi yapıyor. :)Yarın öğrenirim doğum tarihini eklerim haritayı. yanlız saati belli değil, çok sorun olur mu bilmem ?
Tanışmaları dediğin gibi ablamın bir iş arkadaşı vastasıyla oluyor ablacım. Ablam bir işi için ist a gittiğinde ilgilenmesi için ablamın arkadaşı elemandan rica ediyor ve olaylar gelişiyor. gülücük Yolculukta vs gibi bişi tanışma görülüyor mu acaba diye yazdım bunu gülücük
Sinastri analizini çok arzu ederim ablacım ve hatta pzt si günüde benim venüs return gerçekleşiyor, bunun içinde bikaç bişi bekliyorum senden. Harita ilginç görünüyor çünkü. gülücük Ve hatta ben bu olaylarlada bir alakası olabileceğini düşünüyorum. Asc pluto kavusumu var ve sonuçta venüs hertürlü ilişkiyi baz alıyor yanılmıyorsam . Neyse onun yorumunu sen yaparsın sonra gülücük çiçek

Amma velakin dediğim gibi benim kafamı asıl kurcalayan tutulmalar. BElirttiğim gibi tutulmalar ablamın en kişisel gezegenleriyle (venüs ve güneş) sert açılar yaptı. Ve öner döşerin dikkatli olun uyarısını yaptıgı tarihte nikah gerçekleşiyor. Acaba diyorum elemandan gelmesede başka bi terslik gelebilir mi ?

Venüs

Tutulmaları tam olarak yorumlayabilecek deneyime sahip değilim Tiyatral, ancak sinastri ve senin Venüs return için elimden geldiğince yorum yapmaya çalışırım, saatine gelince o vakit ablanında saatini eklemememiz gerekir, çünkü bu durumda evlere yönelemeyeceğiz, sadece gezegen etkileşimlerine odaklanmamız gerekecek..
Ancak şu aklıma takıldı acaba seninkiler 1 aylık bir ertelemeye nasıl bakarlar, en azından tutulmanın etkisi geçer, ama işişten geçmiş gibi, kına gecesi yapıldığına göre, yaa boşver hayra yor hayır olsun, her negatif olarak sunulanın ardı negatif olmuyor sonuçta, kim ne bilir gaybı ancak Rabbimiz bilir..verygood Mutlu olmalarını yürekten diliyorum, hayır duanın açamayacağı kapı yoktur İnşaAllah kardeşim..gözkýrpma

tiyatral_gitarist

Anlıyorum ablacım. Belki yakın bir saat öğrenebilirmiyim acaba diyorum ama pekte sanmıyorum. gülücük Neyse oda kısmetimiz kadarıyla kalır her işte oldugu gibi...
Dediğin gibi ablacım bu saatten sonra erteleme imkansız. Hatta ben bunu 1 aydan da önce düşündümde , yinede imkansızdı o zamanda. Zaten baksana ramazanda yıldırım nikahı gibi ... istediler verdik gidiyo bile gülücük
Hem düşünsene benim "şu transitler geçene kadar bekleyin" dediğimi ... Direk tımarhane gülücük
Dediğin gibi hayır da şer de Allahtan. Beklicez ve görücez gülücük

Bu arada benim return haritaya ne zaman bakabilirsin ablacım. Ekliyim mi şimdi ?gülücük

Venüs

koptum.w Hem düşünsene benim "şu transitler geçene kadar bekleyin" dediğimi ... Direk tımarhane . Kesinlikle..:D
Ekle yarın bakmaya çalışırım Tiyatral..verygood

tiyatral_gitarist

(08-21-2010 10:52 PM)Venüs Yazılan: [ -> ]koptum.w Hem düşünsene benim "şu transitler geçene kadar bekleyin" dediğimi ... Direk tımarhane . Kesinlikle..:D
Ekle yarın bakmaya çalışırım Tiyatral..verygood

Buyur ablacım... çiçek

[Resim: astro2at04venasreturnti.th.gif]

tiyatral_gitarist

(08-22-2010 01:59 AM)Sniper Yazılan: [ -> ]Tiyatral, tutulmalar illaki kötü olmak zorunda değil bence. hayatımızdaki önemli dönüm noktalarında tutulmaların etkisine rastlamamız olası zaten. yani bu kadar telaşa gerek yok, bence ablan Venüs ve Güneş'le ilgili alanlarda level atlamak üzere gülücük

İŞte dediğim gibi tutulma açılarının kare olması... Artı satürnün zıt bakması vs ... Bu etkiler -ki hadi tutulmaları bilmiyoruz - satürn ve pluto olayları kötü bir üne sahip gülücük
Satürn zıt açısını hayra yorarmısın ? gülücük

tiyatral_gitarist

Yok canım öyle bir telaş modunda değilim. Sonuçta olan olur ,bunu kimsede değiştiremez de ... BEn görüşlerinizi almak istedim. Alınacak bir önlem varsa , özellikle dikkatli olunması gereken bir konu varsa bunlar hakkında fikirlerinizi duymak istedim. Boş boş oturmak olmazgülücük
Zira oldukça ilginç bir olay olacak . DAha dünürleri bile tanımıyoz. Kimi irandan ,kimi amerikadan toplaşcaklar bakalım nikathtan 1-2 gün önce heralde. Hangi dilde anlaşacağımız mechul ama heralde azeri türkçesiyle anlaşıcaz gibi gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler