Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür Retrosunda Yapabilecekleriniz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
Ahahaha gülücük Merkür retrosu doğumlu biri olarak benim biraz algılarım yavaşladı gibi sadece,onun dışında şimdilik elimde bozulan giden bir şey olmadı çok şükür gülücük Arada internet tekliyor :D
Eski sevgililerimin dönmemesi adına dua edeceğim :D :D :D Özellikle o ruh hastası Başak yükselenli Balık burcu dönmesin :D
(12-06-2017 11:02 AM)say24 Yazılan: [ -> ]Eski sevgililerimin dönmemesi adına dua edeceğim :D :D :D Özellikle o ruh hastası Başak yükselenli Balık burcu dönmesin :D

Ahahahahaha valla dönmedim ama dün bir tanesine çattım :D Sevgili de değildik sadece flörttü ama can sıkıntısına yazıp küfür ettim :D Mars Akrep'i olarak ben de az ruh hastası değilim :D
Bazen bende de gıcıklığına öyle yapma isteği oluyor ama sonra diyorum “Boşver uğraşma bile” falan :D Sonra kalıyor öyle herşeyi içsel yaşıyorum keşke Ay-IC kavuşumum Mars Yengeç’im olmasa :D
1dk once olan seyi yaziyorum!

2 aydir kayip olan ojemi arabanin bagajinda su sisesi icinde buldum! gülücük))))

Al sana merkur retro..
Eski sevgilide neymisss gülücük))
Merkur retrosunda baslayip hala devam eden iliskiler var mi bildiginiz hep merak etmisimdir bi de sanirim ben retroda dogdugum icin hic ters etkilemiyo hatta işim yolunda gidiyor kargo vb. gibi
Dünyanın sonu olmayacağı gibi hayatınıza devam edin.
Merkür asla dönüp hatırlayacağınız problemler çıkarmaz
Seyrek gerileyen gezegenlerin retrosu daha önemlidir. Onlara dikkat edin.
(03-19-2018 09:23 PM)sonbahar96 Yazılan: [ -> ]Merkur retrosunda baslayip hala devam eden iliskiler var mi bildiginiz hep merak etmisimdir bi de sanirim ben retroda dogdugum icin hic ters etkilemiyo hatta işim yolunda gidiyor kargo vb. gibi

Vardı çevremden bildiklerim ama hepsi bitti diye biliyorum. Benim de dört yıl önceki ilişkim Venüs retrodan yeni çıkmış, Merkür retrodayken başlamıştı baya problemli bir ilişkiydi ya bir sorunu çözdüğünüzü zannediyorsun ama aslında çözülmediğini anlıyorsun, ya da bir sorunu çözüyorsunuz başka bir sorun nüksediyor ve bu hep böyle devam ediyor. Veya da hep yanlış anlaşılmalar oluyor aranızda
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler