Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Stephenie Mayer
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Twilight serisini duymayanınız yoktur elbette. Stephenie Mayer bugün ellen degeneris show izlerken konuk olarak katılmıştı. Kitaplarını sevdiğim için dinledim ve bana gerçekten çok ilginç geldiği için incelememiz gerektiğini düşünüyorum. Şöyleki anlattığına göre kendi halinde üç küçük çocuk sahibi bir ev hanımıyken kendi tabiriyle herşeyi unutan bir alzeihmer hastasına dönüşmüş. İşte bu unutkanlık zamanında bir gün rüyasında birşeyler görüyor ve onu unutmamak için yazıyor derken yazmaya başlıyor ve şimdi 38 dile çevrilmiş, milyonlarca satan twilight ı oluşturuyor. Daha önce hiç yazma deneyimi yok. Ve ardından gelen şöhret başarı.. 24.12.1973 doğumlu. Twilight için fikrin 2 haziran 2003'te geldiğini söylüyor.
(09-10-2010 11:06 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Twilight serisini duymayanınız yoktur elbette. Stephenie Mayer bugün ellen degeneris show izlerken konuk olarak katılmıştı. Kitaplarını sevdiğim için dinledim ve bana gerçekten çok ilginç geldiği için incelememiz gerektiğini düşünüyorum. Şöyleki anlattığına göre kendi halinde üç küçük çocuk sahibi bir ev hanımıyken kendi tabiriyle herşeyi unutan bir alzeihmer hastasına dönüşmüş. İşte bu unutkanlık zamanında bir gün rüyasında birşeyler görüyor ve onu unutmamak için yazıyor derken yazmaya başlıyor ve şimdi 38 dile çevrilmiş, milyonlarca satan twilight ı oluşturuyor. Daha önce hiç yazma deneyimi yok. Ve ardından gelen şöhret başarı.. 24.12.1973 doğumlu. Twilight için fikrin 2 haziran 2003'te geldiğini söylüyor.

forum içinde bu yazarı işlemiştik diye hatırlıyorum hatta ders anlatımında da vardı sanki.

Derin

(09-10-2010 11:34 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(09-10-2010 11:06 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Twilight serisini duymayanınız yoktur elbette. Stephenie Mayer bugün ellen degeneris show izlerken konuk olarak katılmıştı. Kitaplarını sevdiğim için dinledim ve bana gerçekten çok ilginç geldiği için incelememiz gerektiğini düşünüyorum. Şöyleki anlattığına göre kendi halinde üç küçük çocuk sahibi bir ev hanımıyken kendi tabiriyle herşeyi unutan bir alzeihmer hastasına dönüşmüş. İşte bu unutkanlık zamanında bir gün rüyasında birşeyler görüyor ve onu unutmamak için yazıyor derken yazmaya başlıyor ve şimdi 38 dile çevrilmiş, milyonlarca satan twilight ı oluşturuyor. Daha önce hiç yazma deneyimi yok. Ve ardından gelen şöhret başarı.. 24.12.1973 doğumlu. Twilight için fikrin 2 haziran 2003'te geldiğini söylüyor.

forum içinde bu yazarı işlemiştik diye hatırlıyorum hatta ders anlatımında da vardı sanki.

evet t-kare yi işlediğimiz derste var.
Referans Adresler