Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yıldırım Aşkları ve Uranüs
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3

Derin

hatta böyle bir transit sırasında eşini aldatan kişinin sevgilisi bile olabilirsiniz ;)
(02-18-2011 01:16 AM)Derin Yazılan: [ -> ]hatta böyle bir transit sırasında eşini aldatan kişinin sevgilisi bile olabilirsiniz ;)

Kaçarak uzakllaşın.. Tr Uranüs yanıltır :D
tr uranus gunesıme merkurume venusume, uranusume , jupıterıme acılı hep suna-bak
(02-18-2011 05:12 PM)ariess Yazılan: [ -> ]tr uranus gunesıme merkurume venusume, uranusume , jupıterıme acılı hep suna-bak

Transit Uranüs Koç burcunda biraz daha ilerlediğinde yani önümüzdeki bir kaç sene içinde Uranyen zamanlar seni bekliyor gibi.
Venüsün özellikle zıt açılı transitlerinde bir şekilde ilişkiler konusu vurgulanıyor.
( Transit bir gezegenin natal venüse zıt açı yapması durumunda )
(03-06-2011 02:44 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Venüsün özellikle zıt açılı transitlerinde bir şekilde ilişkiler konusu vurgulanıyor.
( Transit bir gezegenin natal venüse zıt açı yapması durumunda )

benim 8.evdeki transit jüpiterim natal venüsüme zıt açı yapıyor,sonuç ortada makara
Şimdi benim venüs aslanda uranüs koç burcuna geçtiğinde üçgen açı mı yapacak?

melis_bk

(03-06-2011 02:35 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Şimdi benim venüs aslanda uranüs koç burcuna geçtiğinde üçgen açı mı yapacak?
Aynı dereceye geldiğinde evet
(02-18-2011 12:14 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]t-uranüs, mars-venüs kavuşumuma karşıt yapacak.. ne aldatmak, ne aldatılmak isterim gülücük)

Venüs-mars kavuşumum var ancak tr uranüs sadece venüsüme karşıt yapıyor nasıl yorumlayabiliriz?

ELF

(09-26-2011 09:54 PM)venüs85 Yazılan: [ -> ]
(02-18-2011 12:14 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]t-uranüs, mars-venüs kavuşumuma karşıt yapacak.. ne aldatmak, ne aldatılmak isterim gülücük)

Venüs-mars kavuşumum var ancak tr uranüs sadece venüsüme karşıt yapıyor nasıl yorumlayabiliriz?
Sizin başaktaki kavuşumunuza karşıt açı yapan uranüsün etkisi azalmıştır bence ,geri hareket 0 koça geldiğinde bile orb 4 olacak son 1,5-2 yıldır gelişen durumları takrar gündeme getirir en çok
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler