Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars ve Heves
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
(10-29-2010 04:37 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Mars ve Heves
Mars Terazi burcunda olduğunda , ilişkiler kurmaya , ortaklıklar kurmaya , kendisini bütünleyecek insanlarla bir arada olmaya , paylaşmaya hevesli olacaktır.

hiç bir zaman olmadı :D
hala daha yok ne hikmetse hehee

Félicé

(10-29-2010 09:12 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(10-29-2010 09:07 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(10-29-2010 05:30 PM)ginka Yazılan: [ -> ]mars-akrep bu kadar mı uyar gülücük duyguları bile yönetme isteği hevesi ve tutkusu veriyo malesef ... cidden olmasaydı daha rahattım ya hehee
en iyisi mars-terazi mis gibi dil çýkarma

Ya mishehee o marsın yanına satürn ve pluto kuvvetlerini koy.. Ondan sonra tadından yenmiyor sahiden:D

hýmmm terazi marsının yanındaki pluto mu bana sevdirmeyen ortaklıkları, tek olmayı isteten..

Pluto gücü tek başına elinde tutmak hükmetmek ister.. Keza asc oğlakta kendi başına hareket etmeyi sever.. Eğer güneşin 8. evindeyse, buradaki aslanda her ne kadar tüm kontrolü elinde tutmak istese de, kimliğini geliştirirken ortaklara ihtiyaç duyar.. İster istemez ortaklaşa işler hayatının bi parçası olmalı..

Félicé

(10-29-2010 09:32 PM)lajâ Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Mars 12.evde olup Şironla dinamik bir bağlantı yaptığında , kişinin heveslerinin farkında olması zor olur çünkü heveslerini 12.evinde saklıyor olabilir ve de Şiron etkisiyle bu heveslerini gerçekleştirmek adına mütevâzi ( azıyla yetinen ) eğilimler gösterebilir.
Bu görünüme sahip kişinin Mars konularında yaralı ( sorunlu ) olması muhtemeldir
.

şiron mars üçgeni de dahil olsun mu bu etkilere?..

Olmasın;) Marsın hiç bir şeyi takmayan, arsız gaz potansiyelini dizginlemek için gerekli bile olabilir. Tabi marsının konumunu bilmiyorum..

Félicé

(10-29-2010 10:08 PM)Scorpion Yazılan: [ -> ]
(10-29-2010 04:37 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Mars ve Heves
Mars Terazi burcunda olduğunda , ilişkiler kurmaya , ortaklıklar kurmaya , kendisini bütünleyecek insanlarla bir arada olmaya , paylaşmaya hevesli olacaktır.

hiç bir zaman olmadı :D
hala daha yok ne hikmetse hehee

Plutoniklerde olmaz zaten.. O tek olmayı severhehee
Benim de Mars'im Akrepde ve 4. evde günes ve venüse kare :( Denilenler uyuyor evet duygulari yönetmek ginka nin dedigi gibi öyle bi istek yokda... zaten kendiliginden gelisiyor gülücük
yıldırım çok güzel bir anlatım olmuş, tebirkleralkis
mars kovaya küçük bir dipnot, toplumsal konularda öncülük etmek , yardımlaşma vb. konularda heves sahibi olabiliyorlarverygood

aeon

Alıntı:Satürn form-şekil veren bir gezegendir. Dokunduğu kişisel gezegenle bağlantılı bir tür TESCİL ( Belge , kanıt ) ihtiyacı hisseder.

:D

otoriteden onay alma dürtüsü biz satürnaların , kronik hastalıklarından bir tanesi
Hevesin geçmesi... Benimde marsım kovada ve 3. evde.Diğer konumlar farklı,sabit yükselen(akrep),sabit güneş(aslan). Değişken ama uyuz ay burcu(başak). Tabii bir de benim marsım geri konumda. Hevesin geçmesi değişime yatkınlıkla daha ilgili gibi geliyor.

Marsım Marskovasıyla aynı yerde ama hevesin geçmesi bana değişken burçlardaki yoğunlukla ilgili gibi geliyor. Marskovasının Ay burcunun (değişken) balıkta olması yükselenin (değişken) yay da olması yöneticisinin de (değişken) terazi de olması... Bunlar yeniye merak duymak ve yeniliklere hemen uyum sağlayabilme getiriyor kanımca.

Sürü psikolojisi ve aileyle ilgili yorumlarına aynen katılıyorum.
Benim mars ikizleri de pek derinleşemiyor konularda, daldan dala atlıyor.uranusle de zıt acısı var.ilgim çabuk kayboluyor.bir işle ilgili de sorun cözüldükten sonra ilgim kayboluyor, uygulamayı ben yapmamalıyım.

Bir tek astrolojiden vazgeçmiyorum gülücük

ginka

(10-29-2010 09:07 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(10-29-2010 05:30 PM)ginka Yazılan: [ -> ]mars-akrep bu kadar mı uyar gülücük duyguları bile yönetme isteği hevesi ve tutkusu veriyo malesef ... cidden olmasaydı daha rahattım ya hehee
en iyisi mars-terazi mis gibi dil çýkarma

Ya mishehee o marsın yanına satürn ve pluto kuvvetlerini koy.. Ondan sonra tadından yenmiyor sahiden:D

ben bu msj'ı nasıl görmem gülücük
olsun olsun tadından yenmezsin be ya dil çýkarma
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler