Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Neptün ve Sanat
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
eklersin ozaman bi ara verygood
yıldırım şu nadya dosyasını niye kiltledin ya tüh!! :D
neptünyensin ama olaya dayalı hikaye eanlatma konusunda da gayet başarılısın... çok güzel bir girişle tüm erkeklerin ilgisini çektin. kadınlar da zaten birbirlerini izler, takip eder, inceler.. bilirsin suna-bak güzel bir eser ortaya çıkacak gibi verygood

ginka

(11-01-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]yıldırım şu nadya dosyasını niye kiltledin ya tüh!! :D
neptünyensin ama olaya dayalı hikaye eanlatma konusunda da gayet başarılısın... çok güzel bir girişle tüm erkeklerin ilgisini çektin. kadınlar da zaten birbirlerini izler, takip eder, inceler.. bilirsin suna-bak güzel bir eser ortaya çıkacak gibi verygood

aynen çok etkileyici bi giriş olmuş hehee
evet ilginçdi, hani bir solukda derler ya cidden öyle okudum.. ama hikayenin sonunda, yaa bu nadya değilmiydi niye nadia -başka bir isim gibi algıladım- olmuş demekden de, ayrıntıya takılmakdanda, kendimi alamadımgülücük
(11-01-2011 09:48 PM)ginka Yazılan: [ -> ]
(11-01-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]yıldırım şu nadya dosyasını niye kiltledin ya tüh!! :D

aynen çok etkileyici bi giriş olmuş hehee

teşekkürler gülücük

1. Akrebin Gözleri => 2. Kızıl Öfke => 3. Kızıl ve Mavi ==>

Yapabilirsem birbiriyle bağlantılı olan bir seri yazmak isterim.
Evet yazacaklarımı foruma aynen aktaramam aslında o nedenle konuyu kilitlemesemde olur ( açıyorum konuları )
(11-01-2011 11:04 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]evet ilginçdi, hani bir solukda derler ya cidden öyle okudum.. ama hikayenin sonunda, yaa bu nadya değilmiydi niye nadia -başka bir isim gibi algıladım- olmuş demekden de, ayrıntıya takılmakdanda, kendimi alamadımgülücük

evet dün gece geç saatte geldi ilham perileri ve yazım hatası yapmışım farkedip söylediğin için tşk ederim , düzelttim ( Nadya olacak , rusça da ümit yada umut anlamına geliyormuş )
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler