Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yengeç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Ernest Hemingway Doğum Haritası ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...efgCiTk3ag

------------

20.yüzyılın usta yazarlarından biri olarak kabul edilir.

Güneş ve Venüs gezegenleri Yengeç burcunda konumlanmış , oldukça melankolik bir doğası olduğunu söyleyebiliriz.

İntihar ettiği dönemde Transit Satürn , Güneşinin tam karşısında zıt açı yapıyormuş + Transit Plüto Asc üstünde yükseliyormuş + ve tetiği Mars çekmiş yani o hafta transit Mars Asc üstünden yükseliyormuş.

Alıntı:8 Haziran 1918 de birkaç adım ilerisinde patlayan bir Avusturya topu yüzünden ağır şekilde yaralandı. Yardım etmeye çalıştığı İtalyanlardan bir tanesi ölürken diğeri bacaklarını kaybetti. Aynı olay esnasında başka yaralı bir İtalyan askerini cepheye taşımaya çalışırken bacaklarından yaralandı. Yaşananların ardından İtalyan gazetelerinde kahraman olarak ilan edilip, İtalyan hükümeti tarafından Gümüş Onur Madalyası ile ödüllendirildi. Hemingway bu olayı bir mektubunda arkadaşına şu şekilde anlatıyordu: "Bazen savaşta ön saflarda büyük bir gürültü duyarsın, ben de aynı gürültüyü duydum; ardından ruhumun sanki bir mendilin cepten çekilişi gibi benden çekildiğini hissettim. Son olarak ise ruhumun bir bütün halinde tekrar bedenime döndüğünü fark ettim ve de o andan itibaren benim için ölüm yoktu."
Çok hoş bir Ay kadını ; Liv Tyler

Yengeç burcu + Yükselen Yengeç + Merkür Yengeç ve Ay burcunun bolca açısı var.

Liv Tyler doğum haritası = http://www.astrotheme.com/portraits/nZ5w7Tze9tQr.htm

Ay kızlarının vücutlarının yuvarlak hatlarının belirgin olduğu bilgisine sahibiz ve Liv Tyler'da böyle biri gülücük

Kilo alma eğilimine sahip

Gözleri SU elementiyim diye bas bas bağırıyor zaten.

Sevdiğim film sahnelerinden birinde Liv Tyler , Ay kadını profilini ( anaç yapısını ) fantastik bir şekilde sunuyor.

buyrun ;

(08-13-2011 10:13 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Çok hoş bir Ay kadını ; Liv Tyler

Yengeç burcu + Yükselen Yengeç + Merkür Yengeç ve Ay burcunun bolca açısı var.

Liv Tyler doğum haritası = http://www.astrotheme.com/portraits/nZ5w7Tze9tQr.htm

Ay kızlarının vücutlarının yuvarlak hatlarının belirgin olduğu bilgisine sahibiz ve Liv Tyler'da böyle biri gülücük

Kilo alma eğilimine sahip

Gözleri SU elementiyim diye bas bas bağırıyor zaten.

Sevdiğim film sahnelerinden birinde Liv Tyler , Ay kadını profilini ( anaç yapısını ) fantastik bir şekilde sunuyor.

buyrun ;

video forumda açılmıyor , üzerine tıklayınca WATCH ON YOUTUBE yazısı çıkıyor , oraya tıklanip youtube sitesinden izlenebilir.

aeon

boğa burcunda venüs mars kavuşumu da vardı , bu kadar yengeç boğa etkisiyle , oldukça dişi yönü var gülücük
XII.Louis

Alıntı:1498'de Fransa tahtına çıkmadan önce Orleans düküydü. Antlaşmalar ve savaşlarla İtalya'yı ele geçirmek istediyse de başaramadı. Bu savaşlarda düşmanlarına karşı acımasız, boyun eğenlere karşı ılımlı davranışlarıyla tanındı. Adalet sisteminin daha iyi işlemesi için çalışan ve yoksulları koruyan adil bir kraldı. Bu yüzden XII. Louis'ye "Halkın Babası" dendi.

XII.Louis

Öz burcu Yengeç-Yükseleni Yengeç-Yengeç yöneticisi Ay da burada.(12.ev)

Güneş-Ay-Mars Yengeç burcundalar.
Güneş ve Mars birleşimi Koç etkisi katmış gerçi ama Yengeç vurgusu da azımsanacak gibi değil.

Savaşçı yanını düşmanlarına,koruyucu kollayıcı yanını halkına gösteriyor.
Aldığı ''Halkın Babası'' sanı tam Yengeçlik.

aeon

@Vilma son paragrafında çok doğru söylemişsin Güneş Yengeç Mars Yengeç olarak gerçekten de fena stalkerımdır umursamaz gibi görünürüm ama aslında didik didik incelerim o kişinin neler yaptığını ettiğini :D Bir tek last seen'ini stalklamam o kadar da psikopat değilim :D
Aşk evlilik hayatı genel olarak kötü geçtiği için yükselenini ne olarak düşünebiliriz Arkadaşlarına karşı fazla benimsemesi var En ufak hatada ilişkiyi kesiyor
Magazini takip ettiğim kadarıyla böyleydi gülücük
Bu sonra yazarım dediğim konuları bulamıyorum bazen size de cevap veremiyorum ayıp oluyor kusura bakmayın. Umursamadığımdan değil bulamadığımdan gülücük
Sezen galiba Aslan idi. Astroloji Dergisi'nde ayrıntılı bir analizi var Öner Döşer'in okulunun sitesine girin orada.
Fahriye de yükselen yengeç ben söylemiştim onun bir röportajından okumuştum. O İkizler stelyumuyla fıldır fıldır olması gerek bu süzülüş ona uymazdı. Yengeç tam oturuyor hem başka ülkeden gelip burada ünlü olmasını da açıklar. Aileci de, ay boğa şarkı söyleme aşkı veriyor. Bu kız bana bir gün güzel geliyor bir gün gıcık geliyor bilemedim.
Genetiği kötüymüş Harita anca düzeltebilmiş demek ki :D dil çýkarma
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler