Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Güneş - Venüs Kavuşumu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
benim de güneş venüs 45 lik açısı ve aynı zamanda güneş mar 45 lik açısı var bunlar 0.45 derecelik orblar birbirine çok yakın açılar.venüsüm ve marsım terazide 3. evde ikiside 06.00 derecelik açıda çok yakın kavuşumdalar.ben de iyi giyinmeye çok dikkat ederim .farklı orjinal ve kaliteli kıyafetleri seçerim.
Benimde güneş venüs kavuşumum var.Bir de Merkür eşlik ediyor.4.evde terazi burcunda 3 gezegenim de.Anlayacağınız tipik terazi burcuyum. Güzelliğime,bakımıma düşkünüm.Hemde fazlasıyla.Girdigim ortamda istemsiz olarak dikkat çekiyorum.Merkur de terazi de olunca kibarlık katıyor.Adalet duygum gelişmiş haksızlığa da asla gelemem her ne olursa olsun savunurum.Universite hocalarım avukat olacak kızmışsın derler.Ama nasip?
Güneş venüs kavuşumunda olabilecek etkiler;
Kişinin odak noktasının benliği değil, bedeni olması.
İkili ilişkilerde benmerkezcilik,
Yumuşak huylu insanların sevdiği tip olmak
Tembellik
Kilo almaya meyillilik
Adalet duygusunun farklı benimsenmesi
(04-01-2018 01:34 AM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Güneş venüs kavuşumunda olabilecek etkiler;
Kişinin odak noktasının benliği değil, bedeni olması.
İkili ilişkilerde benmerkezcilik,
Yumuşak huylu insanların sevdiği tip olmak
Tembellik
Kilo almaya meyillilik

Adalet duygusunun farklı benimsenmesi

Kalınlaştırdığım yerler var bende maalesef.. Özellikle tembellikten çok muzdaribim.
Gönül ilişkilerinde bir dominantlık var evet.
Yumuşak huy konusu iyiymiş sadece gülücük
Venüs parayı temsil eder Güneşle kavuşumda özellikle 10.evde kariyerde bir para artışını simgeler,2.evde güzelleşmek için harcanan parayı simgeler çok fazla alış veriş yapılabilir transitlerinde
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler