Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Mars Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
hehe asc -dsc aksında meydana gelince de: ilişkiden önce peri ilişki esnasında canavar sanırım :D
(04-18-2012 02:01 AM)albunea Yazılan: [ -> ]hehe asc -dsc aksında meydana gelince de: ilişkiden önce peri ilişki esnasında canavar sanırım :D

seninkine sormak lazım gülücük
"sessiz bela" şeklinde bir yakıştırması vardı, olmasa iyiydi gülücük

Derin

bu icimdeki canavar olabilir makara

zeppi

ay mars karşıt açısında hayvanlarda sinirlilik artışı gözlemleniyormuş .
Ay mars karesi bende de mevcut aðla... bi de mars kavuşum satürn

Despot bir annem var sağolsun, evlendim geldim kaç yaşına, halaaa telefondan herşeyimi yönlendirmeye çalışıyor.
Çoook çabuk sinirlenirim ve hakikaten de saklayamam, gözlerim kıvılcımlar atar.
Sağlık problemleri genel olaral psikolojik kaynaklı amaaaa
bu diş ile ilgili problem mars- satrün kavuşumundan olabilir gibii
ayrıcaaaa
sabırsızım amaaaa kaprisli değilim en azından çok değilim dansy
Severken acıt beni değilde gülücük severken acıtayım seni felsefesi var bende suna-bak
en ufak kardeşim eşim ısırık muzdaripleri, pataküte girişiyorum filan
öyle yani suna-bak
Ay-Mars trine var bende. İyi birşey galiba gülücük
(12-31-2012 11:35 PM)Reinarubia Yazılan: [ -> ]Ay-Mars trine var bende. İyi birşey galiba gülücük

8 orb olduğu için pek güçlü etkisi olduğunu söyleyemeyiz.

Ay burcunun Chiron ile kavuşumu ve de Neptün ile 135'lik açısı daha önemli bence.

Fedakarlık deneyimlerine işaret edebilir. Kurban olmak ya da hizmet etmek rollerinden birini deneyimleyeme seçeneği verir. Belki de bu rol annenle ya da seni etkileyen bir kadınla da ilgili olabilir.
Ay-Mars karem var annem tam bir dominant ! :D Bana gelince de çok sabırsız, gereksiz yere parlayan, ara sıra kontrolümün dışından çıkarak esip gürleyen biriyim.
Ay mars kavusumum var benimki de cabuk parlayan dominant teyze. Ben de cok cabuk parlıyorum. Az önce ne oldugunu anlamadan yok yere sevgilimle kavga ettim, zaten gerginim ağladım artık sinirler laçka herseye aglıyorum, düşünüyorum nerden bir laf çıktı da böyle oldu bu noktaya geldik. Allah bildiği gibi yapsın yengeç kere.
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler