Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Mars Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
* Ay-Mars bağlantısı , Ay burcuna Mars-Koç özellikleri katacaktır.

* Kişinin dominant bir annesi olabilir.

* Ay-Mars Karesi olduğunda ; hevesler ile duygular arasında çatışma görülebilir. Kişinin hevesleri , duygularını ifade etmesinin önünü kesebilir.
bnm ay 1.evde aslanda,ikizlerdeki mars ile sekstil.(bu acıları pek umursamıyordum bengülücük)cok despot bir annem var.

4.ev mi anneyi simgeler yoksa 10.ev mi?10evdeki guneş ve merkurume 4.evden pluto zıt bakıyor.Annemin plutonik olduğunu düşünüyorum kesin yukseleni akrep.(hoş gerçi koç burcu,koçunda aşağı kalır yanı yok gülücük) ikisi de marsiyengülücük
ay mars ile olumlu durumdaysa:işte başarı ve cesaret anlamına gelir,bir erkeğin haritasında bu açı başarı başarı verir ama çapkınlığa neden olabilir,bir kadının haritasında sağlam vucut,mükemmel sağlık verir ve başarı getirir.beden ve kafa gücündn iyi yararlanır

olumsuz durumda:kişi inatçı,aklına eseni yapmaya çalısan,aceleci,telaşlı ve atılgan olur.erkeğin haritasında bu açı cinselliğe aşırı düşkünlük verir ve bu yüzden para kaybına işaret eder.bu açı mutsuz bir evliliğede yol açabilir,evlilikte kavga ve sorunlar çok olur.bir kadının haritasında bu açı sağlık sorunlarına,sekse düşkünlüğede neden olabilir

ginka

AY MARS SQUARE

Bu açı altında doğan insanlar çok çabuk ümitsizliğe kapılabilir ve zorluklar karşısında altüst olabilirler. Ters tepkileri kişiliklerine yapılmış bir hareket olarak algılama eğilimlerinden dolayı kontrollerini kolay kaybedebilirler. Pek serinkanlı değillerdir. Hayat deneyimleri sonucunda alınganlıklarından kurtularak, karşılarındaki insanlardan daha az şey beklemeyi öğrenirlerse ilişkileri daha iyi olabilir. İlişkilerinde uyum sağlamayı ciddi amaç edinmeleri gerekir. Marsın verdiği yüksek potansiyelli enerji kontrol edilemezse yoğun duyguları yüzünden ruhsal bozukluklara kolayca kapılabilirler.Bu insanın tüm duygusal enerjili fiziksel yapısı belki onarılmasından daha süratli bitik ve harap duruma gelecektir. Öncelikle ağır ve yavaş olmasını ve herşeyi birden yapmamayı öğrenecektir. Beraber yaşanması çok zor olacak kadar kaprisli,çabucak sinirlenen ve sabırsız birisidir.Değişken tabiatlı, huysuz ve alıngandır. Kendine aşırı düşkündür. Sağlıksorunları vardır. Çabucak değişen ruh yapısı vardır.Çabuk kızan ve hislerini hemen belli eden tiplerdir. Bu yüzden kontrolü çabucak kaybederler.Evleri ve aileleriyle daima problemleri vardır. Sağlık açısından da iyi bir açı değildir. Genellikle bedensel hastalıklar getirir.sabırsız, toleranssız, agressif anne sembolüdür. Bu kompleks sadomazosişt eğilimlere dönüşebilir. Duygular “severken beni acıt, beni acıtanı severim ” şeklinde gelişebilir. Ayrıca, bu kişi bir kadınsa ceza vererek kontrol etmeye çalışan kişiyi görebiliriz

alıntı : attrat.blogcu.com

bu açıyı def etmek istiyorum aðla... ama yazılanlar çok doğru ne yazıkki
Libya müdahalesi sürecini başlatan ve bunu aceleye getirdiği için eleştiri alan Fransız Sarkozy doğum haritasında ( astrotheme.com sitesindeki haritasında ) Koç burcunda Ay & Mars kavuşumu olduğunu görüyoruz.

Transit Uranüsün Koç burcuna girmesiyle bu dinamik potansiyel tetiklenmiş olmalı.
Sarkozy'nin yaklaşımını ' gaza gelmek ' ifadesiyle açıklayabiliriz.
Bir devlet adamı daha stratejik hareket edebilmeli ancak Marsın olduğu yerde strateji aramak fazla iyimserlik olabiliyor ,
Mars der ki = önce ateş et , sonra nişan al gülücük

Sarkozy doğum haritası = http://www.astrotheme.com/portraits/JbTK35q9999N.htm
haritasında tr pluto nt kad kavuşumu var bide 5. ev sadece aşk çocuklar vs densede asıl talih evi 5. ev gibime geliyo hint astrolojisinde de böyle yorumlanır.güneşi 5. evde kovada uranüs 10.evde.ilk haritayı açarken bu adam neden tr ti sevmiyor diye düşündüm satürn akreptegülücük
aa supermis gülücük bu acima pek dikkat etmemisimgülücük) ay mars trineeee gülücük) sefdim seniiii ciçeksuna-bak
(02-25-2011 11:52 PM)ginka Yazılan: [ -> ]AY MARS SQUARE

Bu açı altında doğan insanlar çok çabuk ümitsizliğe kapılabilir ve zorluklar karşısında altüst olabilirler. Ters tepkileri kişiliklerine yapılmış bir hareket olarak algılama eğilimlerinden dolayı kontrollerini kolay kaybedebilirler. Pek serinkanlı değillerdir. Hayat deneyimleri sonucunda alınganlıklarından kurtularak, karşılarındaki insanlardan daha az şey beklemeyi öğrenirlerse ilişkileri daha iyi olabilir. İlişkilerinde uyum sağlamayı ciddi amaç edinmeleri gerekir. Marsın verdiği yüksek potansiyelli enerji kontrol edilemezse yoğun duyguları yüzünden ruhsal bozukluklara kolayca kapılabilirler.Bu insanın tüm duygusal enerjili fiziksel yapısı belki onarılmasından daha süratli bitik ve harap duruma gelecektir. Öncelikle ağır ve yavaş olmasını ve herşeyi birden yapmamayı öğrenecektir. Beraber yaşanması çok zor olacak kadar kaprisli,çabucak sinirlenen ve sabırsız birisidir.Değişken tabiatlı, huysuz ve alıngandır. Kendine aşırı düşkündür. Sağlıksorunları vardır. Çabucak değişen ruh yapısı vardır.Çabuk kızan ve hislerini hemen belli eden tiplerdir. Bu yüzden kontrolü çabucak kaybederler.Evleri ve aileleriyle daima problemleri vardır. Sağlık açısından da iyi bir açı değildir. Genellikle bedensel hastalıklar getirir.sabırsız, toleranssız, agressif anne sembolüdür. Bu kompleks sadomazosişt eğilimlere dönüşebilir. Duygular “severken beni acıt, beni acıtanı severim ” şeklinde gelişebilir. Ayrıca, bu kişi bir kadınsa ceza vererek kontrol etmeye çalışan kişiyi görebiliriz

alıntı : attrat.blogcu.com

bu açıyı def etmek istiyorum aðla... ama yazılanlar çok doğru ne yazıkki

keşke def edilse.. çok dertli bir ayım var. :/

Arkadaş

Ya ,

Ay - Mars - quintel varsa ?
Ay - Mars dinamik açıları için kullanılabilecek bir imge

* İçimdeki Canavar
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler