Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Plüto Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
* Ay-Plüto bağlantısı ; kişinin Ay burcuna Akrepsi özellikler katacaktır.

* Kişinin duygularını gömmesi ihtimalinden söz edebiliriz.
kare yada 150 derece gibi açılar olsa bilemi akrepsi özellikler katar

Félicé

Duygusal tepkilerin saklanması ve ardından aşırı hissizleşme durumları...
* Ay-Plüto dinamik açılarında ( kavuşum-kare-zıt açılarda ) kişinin annesi bazı durumlarda , hayatın her alanına müdahale etmek ister gibidir. ( kontrolcü anne )
(11-24-2010 10:43 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]* Ay-Plüto dinamik açılarında ( kavuşum-kare-zıt açılarda ) kişinin annesi bazı durumlarda , hayatın her alanına müdahale etmek ister gibidir. ( kontrolcü anne )

Erkek kardeşlerimin birinde 1. evindeki Venüs, Ay-pluton birleşiminden kare alıyor.Diğerinde ay-pluton karesi var.Annem onlara çok düşkün hatta çoğu zaman bunaltıyor ikisini de.
bende de ay kavusum pluto ayda akrep ustelık
ay plutonla olumsuz durumdaysa harita sahibi olmayacak kuşkulara kuruntulara kapılarak üzülür.olaylar karşısında soğukkanlılığını koruması güçleşir,olaylar karşısında sert tepki gösterir,güvensizliğe kapılır kin besler hatta intikam almaya çalışır.bu açılar kadınlarda sağlığı bozabilir

olumlu durumlarda bu erkek için duyguların su yüzüne çıkması sevgiyle ilgili sorunların hallolması anlamına gelir.araştırmacılık isteyen konularda başarılı olurlar.kadınlar için bu açılar iyidir ilişkiyi güçlendirir ve iyi bir sağlık verir.
ay plüto karesine sahip biri olarak geçmişten nefret ederim.eski evimi, okulumu, eski yaşadığım şehri hiç özlemedim.keşke şu günlere geri dönsem keşke 1. sınıfta olsam gibi şeyleri değil hissetmek düşünmekten bile korkuyorum.eskilere ait o zamanın kıymetli eşyalarını bile görmekten rahatsız olur saklamam
ay plutonla olumsuz durumdaysa harita sahibi olmayacak kuşkulara kuruntulara kapılarak üzülür.olaylar karşısında soğukkanlılığını koruması güçleşir,olaylar karşısında sert tepki gösterir,güvensizliğe kapılır kin besler hatta intikam almaya çalışır.bu açılar kadınlarda sağlığı bozabilir

bu yazılanlar okadar doğruki benim de ay plutonla135 açım var

Venüs

Ay-Plüto kavuşumum hem ayrı burçlarda hemde uzak orblu olsa da bana sorarsanız ben bu kavuşumun etkisini oldukça fazla hisseden biriyim, Mars burcunun da etkisi ile çok fazla sahiplenme güdüm var, benim olan kıymetlidir, ayrılmak zordur, çok kıskanç olduğumu söyleyemem ama kuruntularım olabiliyor, bazen bu kuruntular fazlasıyla açığa çıkabiliyor, paylaşmak sevgi kanalında geçerli değil ve benim verdiğim değeri karşımdakindende beklerim, olmayınca başta çok incinsemde sonrasında o kişi değersizleşir gözümde, hakedilmeyen verilmemelidir çünkü, akrep-terazi-başak etkisi..gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler