Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür - Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
* Sıradışı fikirler üretme potansiyeline sahiptir.

* Bilimsel bir zekaya işaret edebilir ( icat yapmaya merak duyma )

* Olumsuz ifadesi ; huzursuz bir zihinsel yapı , sinir sistemiyle alakalı sağlık problemleri görülmesi ihtimalidir.
merkür-uranüs karesinene sahibim...bu sürekli faal bir zihin veriyor zannedersem..ben bazen beynimi istesemde durduramadımı fark ediyorum..uyku bile çözüm olmuyor buna bazen...
(11-25-2010 01:57 AM)gizem kara Yazılan: [ -> ]merkür-uranüs karesinene sahibim...bu sürekli faal bir zihin veriyor zannedersem..ben bazen beynimi istesemde durduramadımı fark ediyorum..uyku bile çözüm olmuyor buna bazen...

Gizemciğim Merkürün Oğlakmış.Ben Merkür Uranüs olumsuz açılarını, Boğa, Oğlak gibi ağır düşünen, tutucu görüşlere sahip burçlarda yerleşmiş bir merkür varsa olumlu buluyorum.Seni tekdüze düşünmekten, sıkıcı konuşmaktan alıkoyar bu açı.
(11-25-2010 05:37 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]
(11-25-2010 01:57 AM)gizem kara Yazılan: [ -> ]merkür-uranüs karesinene sahibim...bu sürekli faal bir zihin veriyor zannedersem..ben bazen beynimi istesemde durduramadımı fark ediyorum..uyku bile çözüm olmuyor buna bazen...

Gizemciğim Merkürün Oğlakmış.Ben Merkür Uranüs olumsuz açılarını, Boğa, Oğlak gibi ağır düşünen, tutucu görüşlere sahip burçlarda yerleşmiş bir merkür varsa olumlu buluyorum.Seni tekdüze düşünmekten, sıkıcı konuşmaktan alıkoyar bu açı.
çok doğru tekdüzelik ve boş konuşmalardan nefret ederim...artı karşımda muhatap alıp konuştuğum insandan birşey öğrenmiyorsam pek diyoloğa girmem zatengülücük
benimde merkür uranüs 45 bu nedemek bileniniz varmı

Félicé

(11-27-2010 03:53 PM)vuslat Yazılan: [ -> ]benimde merkür uranüs 45 bu nedemek bileniniz varmı

45lik açılar, kare açı türevlerindendir.. Kare açı kadar gerilim, sürtüşme zorlama vermez.. Yarısı kadar diyelimgülücük
Diyelim ki kişinin merkürünün çok az açısı var ya da diğer gezegenlerle 10 orba yakın etkileşim halinde.. Bu durumda 0 orbla merkür-uranüs 45liği bayağı bi etkili olur... Minör açılar, haritada majör açılar az, eksik ya da yetersiz olduğu durumlarda incelenir.. Diyelim ki kişinin haitasında majör açı olan kare açı neredeyse hiç yok.. Ama türevleri olan 45lik ve 135lik açılardan bolca mevcut.. Bu durumda bu açılar gayet kare açı gibi çalışır.. Bilmem anlatabildim mi? Azıcık konuyu dağıtmış olabilirimgülücük
bu açı bende de var ve etkisini belli ediyo özellikle teknoloji tasarımda değişik icatlar tasarlamada iyiydim.
merkür uranüs olumlu durumdaysa:kişi edebiyat alanında çok başarılı olabilir.orjinal düşünceleri vardır bundan yararlanabilir,kimsenin farketmediği şeyleri bulup ortaya çıkarabilir.bu özellikler özellikle merkür veya uranüs 1.3. veya 9.evdeyse bulunuyorsa güçlenir

olumsuz durumda:kişi bilmeyi,öğrenmeyi isteyecek ve pek çok şeyin aslını araştıracaktır.bulduğu ona hiçbirzmn yetmeyecektir,bu yüzden huzursuzluk yapacaktır ayrıca çok alaycı olacak,herkesle tartışacak,onları iğneleyecektir.akılcı olmakta güçlük çekerek hatalarda yapacaktır
merkür-uranüs açılarını kıskanıyorumdil çýkarma
fark ettimde ben de patavatsızmışımgülücük
ama şu da var: kovayı ve uranüsü anladığım kadarıyla ukala ya da kendini beğenmiş ya da patavatsız değiller, ama öyle gözükürler.çünkü merkür kovası ya da merkür-uranüs kişisi fikirlerinde bağımsızlık ister.o yüzden kurallardan ve kendileriyle emir verir gibi konuşulmasından hoşlanmayabilirler.bunu kısıtlama ve bağlanma olarak görürler.ama fikrini beğenmişlik farklıdır.başkalarını zekasını, fikirlerini önemsemez çünkü kendi aklını ve bilgisini üstün tutar.fikrini beğenmişliği yapsa yapsa mars yapar.düşüncesizce orta yerde konuşmak, saygıya ölçüye dikkat etmemek marsın işidir.
uranyenlere kendinizi dinletmeniz için iletişim kurmanız ve baskı yapmadan fikir alışverişi yapmanız yeterli.bişeye ikna etmek için, fikri onun aklına uydurmaya çalışın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler