Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs - Mars Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Üçgen 120 derecelik açı oluyormuş, yanlış söyledim. Sextike, yani 60 derecelik açı var aralarında.
(08-30-2012 07:08 PM)Bellatrix Yazılan: [ -> ]Üçgen 120 derecelik açı oluyormuş, yanlış söyledim. Sextike, yani 60 derecelik açı var aralarında.

Venüs terazi, Mars ikizler arasında trine açı yani 120 derecelik açı olur. 60 derecelik sextile açı değil. İkizler evet aşkı ön plana alan bir burç değil. Daha çok mantık, sosyalleşme, kültürel öğeler etkili olacaktır. Venüs terazide güçlü olduğu bir burçta yani kendi burcunda. Terazi ilişkilerde hassaslığı, sanatkar bir ruhu, sevgiyi ön plana alacaktır. Fakat bir yandan maddiyata paranın alabileceği lükse şatafata ihtişama, güzeliklere olan düşkünlüğe de işaret. Flörtiz bir yapı da sergileyebilir. Aşk var mı evet ama aşktan nasıl birşey anladığımıza bağlı. Bir balığın aşkı olmayacaktır tabiki.
(08-31-2012 01:59 AM)Messa Yazılan: [ -> ]
(08-30-2012 07:08 PM)Bellatrix Yazılan: [ -> ]Üçgen 120 derecelik açı oluyormuş, yanlış söyledim. Sextike, yani 60 derecelik açı var aralarında.

Venüs terazi, Mars ikizler arasında trine açı yani 120 derecelik açı olur. 60 derecelik sextile açı değil. İkizler evet aşkı ön plana alan bir burç değil. Daha çok mantık, sosyalleşme, kültürel öğeler etkili olacaktır. Venüs terazide güçlü olduğu bir burçta yani kendi burcunda. Terazi ilişkilerde hassaslığı, sanatkar bir ruhu, sevgiyi ön plana alacaktır. Fakat bir yandan maddiyata paranın alabileceği lükse şatafata ihtişama, güzeliklere olan düşkünlüğe de işaret. Flörtiz bir yapı da sergileyebilir. Aşk var mı evet ama aşktan nasıl birşey anladığımıza bağlı. Bir balığın aşkı olmayacaktır tabiki.

Cevap için teşekkür ederim Messa.
Doğru bir yorum, romantizmi doruklarda yaşamıyorum.
Aşk için fedakarlık yapan ya da gözünü karartabilecek biri değilim.
Mevcut düzenimin bozulmasından, mevcut huzuru kaybetmekten her daim korkarım gülücük
Balık burcunda Venüs-Mars kavuşumu var. Kız olsam bişeyler düşünürdüm =)

yapma neptunian yapmaaa :D
(01-07-2013 11:12 PM)albunea Yazılan: [ -> ]yapma neptunian yapmaaa :D

ayol çok fesatsın :D
(01-08-2013 01:05 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]

yok yav kendi adıma dedim gülücük
(01-08-2013 01:54 AM)albunea Yazılan: [ -> ]

Bencil koç gülücük
(01-08-2013 02:04 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(01-08-2013 01:54 AM)albunea Yazılan: [ -> ]

Bencil koç gülücük

venüsüm balık [Resim: melek.gif] dünya ne kadar güzel sevgi paylaşmak asdfghj
Venüs-Mars olumlu açılarının genelde kişiye genelde tatlı bir çekicilik ve sıcaklık verirken , olumsuz açısının yüksek dozda seksapel ve daha soğuk bir güzellik verdiğini düşünüyorum.Gözlemlerim bu yönde gülücük

Ayrıca venüs-mars karşıt açısına sahibim bu açının etkileriyle ilgili tatmin edici bir açıklama bulamadım.Bu konuda bilgili olan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi rica etsem gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler