Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs - Jüpiter Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Divitsizhokka bende de var o. 6. evim Neptün günlük rutini savsaklatıyor. Ay boğa yemek yemezse dünyayı yakar. Acıkırsam doymadan bir iş yapmam. Ay-venüs karem de var. Burç dışı ve orbu da fazla dar değil ama fazlasıyla hissediyorum. O da veriyor duygusal boşlukları yemekle kapatma isteği.
Ay bugün kendimi boğasım var. Venüs retro güneşimin, kad'ımın üstünden geçiyor.
Haritamda en çok öne çıkan açım Venüs-Jüpiter karesi maddi bakımdan daha bir faydasını görmedim çünkü kendi paramı henüz kazanmadım. Bir de bu açı elinin açık olmasına sebebiyet verirmiş bol keseden harcayanlarda görülen bir açıymış bende ise tam tersi biriktirmeyi seviyorum ve hunharca harcamamaya özen gösteriyorum :)Biraz tutumluyum 2. evimde Oğlak var ondan sanırım

Bu açının en sevdiğim özelliği: Dinî ve kültürel konulara çok önem veriyorum ve bu konularda kafaca anlaşabileceğim insanlar seçmeye özen gösteriyorum hayatımda
Sevmediğim ise: Rahatlık ve umursamazlık veriyor insana her konuda. Bende de mevcut bu durum ne kadar önüne geçmeye çalışsam da başaramıyorum.

Bir de bu açı kiloya meyillilik veriyor ASC-Jüpiter-Venüs arasında t-kare var değişken burçlarda. Jüpiter’in değişken burçlardaki transitlerinde kiloya meyilli olabiliyorum
(03-05-2017 10:38 AM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Neyse gülücük biz konuya geri dönelim de olay tatlıca hallolsun gülücük
Venüs jüpiter kişileri yaylar kadar olmasalar da iyimserlerdir, cömertlerdir(ay düğümü 2-8 aksına yerleşmediyse). Dünyaya sevgi yayan kişilerdir

merhaba gülücük

benim venüs- jüpiter 60'lığım var. Hemde yay burcunda, yazdıklarınızı görünce bir aydınlandım. satürn krizi hariç, içimde hep kelebekler uçar, şarkılar çalar, hayaller tatlıdır gülücük

astrolojinin yeni talebesi olarak sormak istiyorum. birleştirme yorumlarında çok beceriksizim daha. mesela venüs benim 5 evimde yay burcunda. denilebilir mi ki,para kazanma konularımın 5 ev konuları ile ilgili olduğunu. kad boğa'da 10 evde. bu zamana kadar en büyük sınavımı hep iş için verdim ve hala veriyorum. kabaca eğitimli işsizlerdenim. neye elimi attıysam kurudu. kad'ı öğrenince benim sıkıntımla ne kadar örtüştüğünü gördüm.yanıt verirseniz sevinirim hocam.
sevgilerimle gülücük
İyi niyetim çook suistimal edildi, tembelliğim maalesef var hiç sevmiyorum bunu, kilo almaya eğilimliyim, henüz iki kere çalışabildim maalesef ama elim bereketlidir belki bilemedim, dini, ahlaki konulara ilgim var...
Whole signse göre bulunduğu yerde şiron da var sağolsun eksik olmamış.
Satürn zorlayıcılığı da var. Venüs de merkür de retro. Jüpiter de olmasa yanmışım ben gülücük
(03-14-2018 10:05 PM)shinigami Yazılan: [ -> ]
(03-05-2017 10:38 AM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Neyse gülücük biz konuya geri dönelim de olay tatlıca hallolsun gülücük
Venüs jüpiter kişileri yaylar kadar olmasalar da iyimserlerdir, cömertlerdir(ay düğümü 2-8 aksına yerleşmediyse). Dünyaya sevgi yayan kişilerdir

merhaba gülücük

benim venüs- jüpiter 60'lığım var. Hemde yay burcunda, yazdıklarınızı görünce bir aydınlandım. satürn krizi hariç, içimde hep kelebekler uçar, şarkılar çalar, hayaller tatlıdır gülücük

astrolojinin yeni talebesi olarak sormak istiyorum. birleştirme yorumlarında çok beceriksizim daha. mesela venüs benim 5 evimde yay burcunda. denilebilir mi ki,para kazanma konularımın 5 ev konuları ile ilgili olduğunu. kad boğa'da 10 evde. bu zamana kadar en büyük sınavımı hep iş için verdim ve hala veriyorum. kabaca eğitimli işsizlerdenim. neye elimi attıysam kurudu. kad'ı öğrenince benim sıkıntımla ne kadar örtüştüğünü gördüm.yanıt verirseniz sevinirim hocam.
sevgilerimle gülücük
Mesajınızı yeni gördüm, venüsün yayda 5.evde olması tek başına bir gösterge değildir ama yine de saydığımız ihtimallerdendir.
Kuzey düğüme gidin. 10.ev için ne yapabiliyorsanız yapın. Sonra güzellikler gelmeye başlar. Bunu yaparken de bir "boğa" gibi, inatçı,sabırlı bir şekilde yapın. O zaman etkilerini daha iyi hissedersiniz.
Venüs - jupiter 150lik açım var ve kafamda bir türlü oturtup yorumunu yapamıyorum.
Sizce nasıl yorumlanabilir? gülücük
Gülşen hanım merhaba,
Çok da önemsemeyin açıyı. Bir şeye gerek yok.
Teşekkür ederim Ahmedd gülücük
(05-28-2018 03:32 PM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]
(03-14-2018 10:05 PM)shinigami Yazılan: [ -> ]

merhaba gülücük

sevgilerimle gülücük
Mesajınızı yeni gördüm, venüsün yayda 5.evde olması tek başına bir gösterge değildir ama yine de saydığımız ihtimallerdendir.
Kuzey düğüme gidin. 10.ev için ne yapabiliyorsanız yapın. Sonra güzellikler gelmeye başlar. Bunu yaparken de bir "boğa" gibi, inatçı,sabırlı bir şekilde yapın. O zaman etkilerini daha iyi hissedersiniz.

Teşekkürler hocam, mutlu bayramlar gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler