Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs - Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
arkama bakmadan cektim gittim varya ooof tam ay kocuyum koptum.w sana karsi bisi hissetmiom diene ne denir ablam benim ya
kacan kovalanir:P bosver vatansever..seninse gelecektir yine :D
icimi rahatlattin pikacu çiçek
vatansever iyi yapmışsın, -beni istemeyeni ben hiç istemem-

ilerlemiş bi ilişki olsa, yaşanılmış paylaşılmış bi şeyler olsa, uğraşmaya değebilir, değilse salla..
venüs uranus akrepte fakat acılar kawusumda değil ancak yinede etkileri biraz var
(08-19-2011 06:55 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]ilk bakışta venüs-mars bağlarınız yok diye öyle dedim. sonra dikkatli bakınca senin asc de venüsü görünce ve de bu yengeçte olunca seni çekici bulduğunu düşündüm. asc açılarınız fazla!

ilk görüşte aşk bana göre
mars-venüs / pluto venüs karelerinde oluyor.
ay burçlarının karşılıklı durması...
ay mars ya da pluto güçlü açılarında.

cevap için teşekkürler gülücük

Arkadaş

(08-20-2011 12:46 AM)truva34 Yazılan: [ -> ]venüs uranus akrepte fakat acılar kawusumda değil ancak yinede etkileri biraz var

bencede kavuşum olmasa bile aynı burçtaki gezegenler birbirlerinden etkileniyor..

ginka

(05-08-2012 06:00 PM)Hüseyin Yazılan: [ -> ]Kavuşum Venüs - Uranüs
Haritanızda bulunan, Uranüs ve Venüs arasındaki uyumlu açı sanata, estetik değerlere yansıyan orijinaliteniz ve özgün estetik yargılarınız şeklinde kendini gösterir. Müzik kulağı ya da yeteneği farkında olmasanız bile vardır. Arkadaşlık ve dostluk sizin için çok önemlidir. Orijinaliteniz, sıradışı duygularınız, egzantirik yaklaşımlarınız sosyal olarak kabul görür ve hatta size popülerlik sağlar. Genellikle organizasyonlar, sosyal topluluklar içinde sevilen ve aranılan bir insan haline gelirsiniz.(Alıntıdır)
bana uyuyor verygood
Venüs-Uranüs sekstil açısının etkisi nedir?
(05-09-2012 02:34 AM)Reinarubia Yazılan: [ -> ]Venüs-Uranüs sekstil açısının etkisi nedir?
Pardon sektil değil, trine. İkisini hep karıştırıyorum da gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler