Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs - Plüto Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
* İlişkilerini tutkuyla yaşama potansiyeli verir. Gerek duygusal gerek seksüel yoğunluk görülebilir.

* Sevdiğini sahiplenme / kıskanma dürtüleri kuvvetli olabilir.
(11-24-2010 01:21 PM)ayça Yazılan: [ -> ]venüs 150 pluto açım var. bunuda sayabiliyormuyuz

150 derecelik açının karakter üzerinde belirleyici etkisi olmadığını , zaman zaman ortaya çıkan etkileri olacağını söyleyebiliriz.
venüs-plüton kare açısına sahip biri olarak....
sahiplenme duygusunu fazlaca yaşıyorumgülücük
ama akrep zaten okadar yapımaz....belli etmez duygularını...içinde fokur fokur kaynar sadece.....

pluto etkisine göre deyiir ama genelde karısındakinin duygularını

ya karşısındakinin derisinin altına beynin içine girmek istercesine anlamaya çalıır...takıntılı saplantılı bağlanır ama belli etmez illaki....saklamakta çok usta olabilirler...

karşısındakinin duygularını anlamaya çalışmaktan tut-kontrol etmeye...duygusal baskılara manipülasyonlara entrikalara kadar gide bilir....
illa kötü anlamda değil...genelde kendini yakar....

benim Pluto venus açım yok sayılır..(inconj var)
ama 8 ci evimde venus-jupiter-ay döğümü var ve yazdıklarımın hepsini ben yaşıyorum

Karşımdaki sevdiyim insana saplantılı şekilde sımsıkı bağlanıyorum....
acı çekiyorum
Karşımdakinin her bir hareketini sözünü anlamaya çalışıyor ve psikolojik analizlere kadar gidiyorum vs.....
kontrol etmeye çalışma dürtüsüde var ama bu karşıdaki insanı kayb etme korkusu oluşursa...
venüs pluto açısı kesinlikle sevdiği insanı sahiplenici ve kıskanç oluyo ama bunu çok ii gizleyebildiklerini biliyorum yıldırım sana bi sorum olcak..venüs satürn ve venüs mars karesi bu sahiplenmeyi daha güçlendirici etki verebilir mi? ve satürn gizleme etkisini güçlendirebilir mi?
(12-14-2010 06:47 PM)feynmann_m Yazılan: [ -> ]venüs pluto açısı kesinlikle sevdiği insanı sahiplenici ve kıskanç oluyo ama bunu çok ii gizleyebildiklerini biliyorum yıldırım sana bi sorum olcak..venüs satürn ve venüs mars karesi bu sahiplenmeyi daha güçlendirici etki verebilir mi? ve satürn gizleme etkisini güçlendirebilir mi?

venüs-mars karesi de sahiplenme güdüsünü arttırabiliyor evet lâkin Sniper'in dediği gibi Satürn etkisi farklı oluyor.
Venüs Satürn ve Plutonla açı yapınca kişi gerçekten sevildiğinden emin olana kadar umursamıyor davranabilir.Kafasında hep bir ''acaba sevilmiyor muyum'' düşüncesi vardır.Karşısındakinin sevgisinden emin olmaya başladıkça sahiplenme içgüdüsü artarak kendini hissettirmeye başlar.
(12-15-2010 05:57 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Venüs Satürn ve Plutonla açı yapınca kişi gerçekten sevildiğinden emin olana kadar umursamıyor davranabilir.Kafasında hep bir ''acaba sevilmiyor muyum'' düşüncesi vardır.Karşısındakinin sevgisinden emin olmaya başladıkça sahiplenme içgüdüsü artarak kendini hissettirmeye başlar.

venüs 180 satürn ve
venüs 120 pluton açılarımla tamamen katılıyorum.
önce kendini 10. kattan aşağıya atıcak sonrada ben bu sevgiden emin olabilicem. tabi biraz zor oluyor.

melis_bk

(12-19-2010 05:41 AM)boduc Yazılan: [ -> ]
(12-15-2010 05:57 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Venüs Satürn ve Plutonla açı yapınca kişi gerçekten sevildiğinden emin olana kadar umursamıyor davranabilir.Kafasında hep bir ''acaba sevilmiyor muyum'' düşüncesi vardır.Karşısındakinin sevgisinden emin olmaya başladıkça sahiplenme içgüdüsü artarak kendini hissettirmeye başlar.

venüs 180 satürn ve
venüs 120 pluton açılarımla tamamen katılıyorum.
önce kendini 10. kattan aşağıya atıcak sonrada ben bu sevgiden emin olabilicem. tabi biraz zor oluyor.
Cesedi mumyalayın da sevginiz kokmasınsuna-bak
venüs satürn 120 açıda aynı etkiyi yapıyor sanki 10 kattan atlasada emin olamamak pluton satürn da 90 derecegülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler