Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars - Jüpiter Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
* İnandığı dava için mücadele etme potansiyeli verir.

* Sert açılar kazalara eğilimli bir yapı verecektir.

Venüs

İnandığı dava için mücadele etme potansiyeli.. Çok doğru, ama mars ve jüpiter arasında ki kare açı kazalara eğilimli potansiyelini çok şükür ki bende çok fazla kendini göstermedi şimdiye kadar. Ancak şu var ki, çocukken bile deli cesaretine sahiptim, inşaatların 3. katından taşlı kumlara atlayıp ne kadar korkusuz olduğumu ispat etmeye çalışırdım, neme gerekse, Şanslıymışım ki başıma birşey gelmemiş..:D
(11-24-2010 06:04 PM)Yonca Yazılan: [ -> ]İnandığı dava için mücadele etme potansiyeli.. Çok doğru, ama mars ve jüpiter arasında ki kare açı kazalara eğilimli potansiyelini çok şükür ki bende çok fazla kendini göstermedi şimdiye kadar. Ancak şu var ki, çocukken bile deli cesaretine sahiptim, inşaatların 3. katından taşlı kumlara atlayıp ne kadar korkusuz olduğumu ispat etmeye çalışırdım, neme gerekse, Şanslıymışım ki başıma birşey gelmemiş..:D

Mars -Jüpiter kavuşumum var. Hatırlıyorum 4 5 yaşlarındayken bizim evin dam kısmından hemen yanından geçen telefon tellerine doğru sırf nerden aklıma geldiyse sallanmak için atlamıştımgülücük Korkusuzluk özelliğim vardı biraz da macera isteğim. Kaç kere kafama dikiş atıldı hastanelere gittim kırık çıkık yüzünden bilmem.
ağaca, dağa, tepeye en yükseğe çıkmakj gibi bir sevdam vardı, hiç de korkmazdım ama, ah bide geri iniş olmasa.. diyebilirim ki yine öyleyim, çıkarken çok rahat ama inerken çok korkak olurum gülücük atlamaya da korkardım o yüzden gülücük
evet küçük kazalar... ellerim ve ayaklarımda yanık izleri, köpek ısırması izi, çıkık, burkulma... düşük akmılı elektirik, ve ne hikmetse, elimde prize takarken patlayan kablolar gülücük)) elektrikden bi ara iyice korkuyordum gülücük)
6 yaşımdayken kalkıpta go-karta binmeye heveslenmek gibi "gerçi hala içimde kaldı ama" zor işlere heves ettiğim çok oldu.
mars-jüpiter kavuşumu evet deli cesareti veriyor ama birde bunlara neptün yapışınca bu cesaret hayal aleminde kalıyor bir nevi..
Mars-Jüpiter açıları sporcular için iyidir.Fiziksel enerjimizin nasıl kullanıldığını anlatan Mars, Jüpiterin genişleme rahatlama isteğiyle birleşince kendinizi geniş mekanlara hareket özgürlüğü sağlayan ortamlara atmak istersiniz.

Mars- jüpiter birleşimi insanın enerjisini insanlık yararına kullanmasını sağlar ,hayırseverlik verir.
(11-25-2010 05:46 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Mars-Jüpiter açıları sporcular için iyidir.Fiziksel enerjimizin nasıl kullanıldığını anlatan Mars, Jüpiterin genişleme rahatlama isteğiyle birleşince kendinizi geniş mekanlara hareket özgürlüğü sağlayan ortamlara atmak istersiniz.

Mars- jüpiter birleşimi insanın enerjisini insanlık yararına kullanmasını sağlar ,hayırseverlik verir.
fazlasıyla merhamet ve iyi niyet verdiği doğru o yüzden suistimale çok açık oluyorsunuz malesef....
iyilikten maraz doğar diye boşuna dememişlerdil çýkarma
yaşasın mars jüpiter açım varask
(11-26-2010 07:00 PM)gizem kara Yazılan: [ -> ]
(11-25-2010 05:46 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Mars-Jüpiter açıları sporcular için iyidir.Fiziksel enerjimizin nasıl kullanıldığını anlatan Mars, Jüpiterin genişleme rahatlama isteğiyle birleşince kendinizi geniş mekanlara hareket özgürlüğü sağlayan ortamlara atmak istersiniz.

fazlasıyla merhamet ve iyi niyet verdiği doğru o yüzden suistimale çok açık oluyorsunuz malesef....
iyilikten maraz doğar diye boşuna dememişlerdil çýkarma

mars 150 jüpiter açısına dost kazığı açılarından biridir diyordu bir yerde.
bende ve tanıdığım birinde daha var. hakikaten doğru. diğer dost kazığı açılarını bilen var mı?
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler