Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars - Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
* Sabırsız , ne zaman ne yapacağı belli olmayan , huzursuz bir enerjiyi ifade eder.

* Âsi , başkaldıran , devrimci bir yapıya işaret eder.

Venüs

Asi, başkaldıran, devrimci bir potansiyele sebep olduğu doğru, ancak Mars boğa burcunda olduğundan sabırsızlık tam tersi fazlasıyla sabırlı ve direnç gösteren bir yapıyı da beraberinde getiriyor..
mars-uranüs karem var sabırsızlık en kötü huyum bir de çabuk sinirlenmek ancak marsım 1.evde olmasına rağmen sürekli kaza yapan biri değilim ancak çabuk hareket etmeyi severim

Venüs

(11-24-2010 05:22 PM)Sniper Yazılan: [ -> ]bak bu yazdıkların çok faydalı oldu benim içingülücük babamın doğum haritası büyük ihtimal doğru ama yanlış olması ihtimali de var.. bu mars(boğa)-uranüs karesiydi kafamı karıştırangülücük kendisi acelecilikten tamamen uzak, fazlasıyla soğukkanlı, aşırı dayanıklı ve inadıyla insanı delirtebilen biri, uranüsle bi türlü bağdaştıramıyodumgülücük kendinden örnek vermen çok aydınlatıcı oldu benim için, teşekkür ederim çiçek

:DDoğru bazen fazlasıyla inatçı olabiliyor Mars boğalar, ama Uranüs gerilime de sebep olduğu için bu iki gergin planetin elektrik hatları daima alıcı haldedir, katı ve dediğim dedik görünsede o alacağını alır, sadece ukala tavrı ve ben bilirim havası ile karşısındakine kuru kafalı mizacında bir histe uyandırabilir, karşıdaki kişi ne dersem boş o anlamayacak diye heba olur anlayacağın..koptum.w

Venüs

gülücük Emin ol alıyordur, erkeklerde daha belirgin ben bilirim havası vardır, zamanla bunu daha iyi anlarsın, ama zekası hızlı ve keskindir, alacağını alır, her frekanstan gelen verilere bilinci hayır diyemeyecektir zaten..verygood
Marsım Kovada Uranüsle kare.Emir almayı sevmiyorum.Üstüme gelinmesine tahammülüm yok.Sabredip edip sonunda pat diye kesip atabilirim herşeyi:İnsan ilişkileri de dahil buna.
Bende mars-uranus ucgeni var & emir almakla ilgili ciddi sorunlarim var. Simdi biraz duzelmeye basliyorum, ama eskiden derslerimi bile yapmazdim inadina. Okadar kotulesmistiki bir aralar, bana mesaj gonderildiginde 'benden cevaplamami bekliyorlar' diye cevaplamazdim.. Illa istedigim seyi istedigim zaman istedigim sekilde yapmam gerekiyordu (simdi kendimi zorluyorum).. Cok yorucu bisey...

tiyatral_gitarist

(11-27-2010 09:31 AM)miyase Yazılan: [ -> ]Bende mars-uranus ucgeni var & emir almakla ilgili ciddi sorunlarim var. Simdi biraz duzelmeye basliyorum, ama eskiden derslerimi bile yapmazdim inadina. Okadar kotulesmistiki bir aralar, bana mesaj gonderildiginde 'benden cevaplamami bekliyorlar' diye cevaplamazdim.. Illa istedigim seyi istedigim zaman istedigim sekilde yapmam gerekiyordu (simdi kendimi zorluyorum).. Cok yorucu bisey...

Üçgen açının böylesine bir zorlayıcılığa sebep olması çok ilginç...

aeon

uranüs etkisine sahip kişiler , her anlaşmayı iptal etme ayrıcalığına kendilerini sahip görüyorlar.böyle bir özerklikleri olduğuna inanarak bence koç burcundan bile daha fazla bir egoistlik veriyor.
uranüsün özgür çocukları , yeter ki onlardan taahhüt istemeyin. :D

benimde mars uranüs kavuşumum var.ve merkürüm kova. zaman zaman insanlara garip gelen hareketler yaptığımı söylüyorlar ve satürna rağmen sabırsızlık veriyor.
(11-27-2010 09:31 AM)miyase Yazılan: [ -> ]Bende mars-uranus ucgeni var & emir almakla ilgili ciddi sorunlarim var. Simdi biraz duzelmeye basliyorum, ama eskiden derslerimi bile yapmazdim inadina. Okadar kotulesmistiki bir aralar, bana mesaj gonderildiginde 'benden cevaplamami bekliyorlar' diye cevaplamazdim.. Illa istedigim seyi istedigim zaman istedigim sekilde yapmam gerekiyordu (simdi kendimi zorluyorum).. Cok yorucu bisey...

peki.. hagisi daha yorucu? eskisi davranışlar mı, yenisi mi?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler