Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür Yengeç Burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
* Diğer SU elementi burçlarında olduğu gibi , sezgisel zekadan söz edebiliriz.
Hisleriyle mantığı arasında bir köprü var gibidir.

* Empati becerisi muhtemelen yüksek olacaktır.

* Aile içinde haberci , arabulucu , iletişimi sağlayan aile ferdi durumlarını yaşayabilir.
Evet aynen öyle ; malesef merkür yengeç olarak aile içinde arabulucu konumda olan çocuk oldum hep...merkür yengeç'in negatif yanı da sıkıştığı anda laf sokuşturmasıdır ... bu huyumu sevmem ama iğneleyici konuşabiliyorum....
(11-27-2010 04:12 AM)kroyngunes Yazılan: [ -> ]Evet aynen öyle ; malesef merkür yengeç olarak aile içinde arabulucu konumda olan çocuk oldum hep...merkür yengeç'in negatif yanı da sıkıştığı anda laf sokuşturmasıdır ... bu huyumu sevmem ama iğneleyici konuşabiliyorum....

Profilindeki doğum tarihi doğruysa ; Merkürünün Mars ve Plütoyla bağlantıları görünüyor bununda payı vardır.
Merkürüm Yengeç değil Aslan
Ancak aile içi arabulucu konumunu bende çok kez yaşadım..
Hatta daha çok küçük yaşlarda dahi annem-babam beni hakim sanıyorlardı sanırım
gelip bana tartışma nedenini anlatıp, ben tarafsız bakıyorum hep ... karar vermemi bekliyorlardı...
Şu haklı desem diğeri alınıyordu ama gülücük Vicdanen rahat oluyordum ama işte çocuksun için buruluyordu...
Aslında konuşkanımdır ama evin içinde babayla yaşadığım dönemde hep içimde şu vardı...Susumak daha iyidir sorun çıkmaz.
[font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]* Empati becerisi muhtemelen yüksek olacaktır.

* Aile içinde haberci , arabulucu , iletişimi sağlayan aile ferdi durumlarını yaşayabilir.[/highlight]
[/font]

bu ikisi beni anlatiyor verygood
merkürün bence en kötü konumu...
tüm duyguları sınırsız yaşarlar. sevinçleri, üzüntüleri hep çıldırtacak derece de yüksek ve aşırı olur.
geçmişe takılıp kalırlar.
şiire müziğe edebiyata estetiğe tutkun olurlar.
korkarlar... hemen hemen herşeyden.
idealize ettikleri şeyleri arar dururlar. yokluklarını farkedince hiç bitmeyen hayal kırıklıkları ve melankoliye kapılırlar...
zordur...
yorucudur.
24 yıldır böyle etkildei beni kendileri...
az geride kalaydı da ikizler olaydı diye üzülürüm hala hepgülücük
Referans Adresler