Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs Başak Burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
* İlişkilerde görev duygusu ön planda olabilir , kendi isteklerinden fedakarlık yapma eğilimleri görülebilir.

* Beğeniler konusunda oldukça seçicidir.
abim tam tipik bi terazi.güneşi yine terazide olan merkürle kavuşumda.jüpiteri ikizlerde 12. evde.yükselen burcu yengeç.üstelik ayı 4. evde.tam tipik arkadaşlık adamı, humanist, aile ortamını seven, yalnızlıktan hoşlanmayan, ortaklıklar kurmaktan zevk alan biri.ama ay burcu ve venüsü başakta.gerek bizleri gerek arkadaşlarını herkezi sever herkezle geçinir fedakarlık yapar.ama bu iki konum yüzünden o kadar yargılayıcıki.hayatı boyunca dişi sineğe bile yanaşmadı.lisede kız arkadaşları vardı ama mesafeli arkadaşlık şeklinde şimdide evlenme yaşına geldi tın yok.haritasını inceledim bu kadar seçici olmasına sebep başka bişeyde yok.yukarıda saydıklarıma rağmen adam bi ay başağı bide venüs başağı yüzünden evde kaldı.çok seçici
Arkadaşım Venüs Başak.(Yükselen)
Venüs kanımca o şatafatı,ihtişamı Başak'ta yitiriyor.
Seçicidir ve aşırı makyajdan hoşlanmaz.Sadeliği tercih eder.
venüsü başak olan ünlü kim var arkadaşlar ?
(12-13-2011 04:34 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]venüsü başak olan ünlü kim var arkadaşlar ?

Catherine Zeta Jones , Tarkan ilk aklıma gelenler

ELF

(12-13-2011 07:21 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-13-2011 04:34 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]venüsü başak olan ünlü kim var arkadaşlar ?

Venüs akrepte zarar görüyor lafı boşa değil yani diyenin var bi bildiği:D
(12-13-2011 09:03 PM)ELF Yazılan: [ -> ]

Venüsüm Akrep olaydı , Yıldırım her gün fazladan iki rekat namaz kılaydı gülücük

Venüsün en dandik kombinasyonları Oğlak ve Başak bence

Catherine ve Tarkan ikiside Terazi burcu oradan kazanıyorlar

ELF

(12-13-2011 09:12 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-13-2011 09:03 PM)ELF Yazılan: [ -> ]

Venüsüm Akrep olaydı , Yıldırım her gün fazladan iki rekat namaz kılaydı gülücük

Venüsün en dandik kombinasyonları Oğlak ve Başak bence

Catherine ve Tarkan ikiside Terazi burcu oradan kazanıyorlar
Ay balığım zırlamasın diye teselli değil demi:D Nihan nerden yırtıyor o zamangülücük
benimde ayım başak ben nerden kurtarıyom acepdil çýkarma
venüs başakta rezil bi konumda. birini çok beğeniyorum adamla konuşmaya başlıyorum her şey yolunda sonra her şey bi anda bozulmaya başlıyor bir sürü kötü özelliğini görüyorum -ki aslında çoğu takılacak şeyler bile değil ama gözüme gözüme batıyor- sonra bi nefret gelmeye başlıyor yavaş yavaş soğuyorum. ayrıldıktan sonra çok sebepsiz yere bitirmişim diyorum. pişman oluyorum ama geri dönüp arkaya bakıp kendimi üzecek değilim. ne yapayım ben böyleyim.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler