Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs Terazi Burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
* Venüsyen bir kişilikten söz edebiliriz. Güzellik konusu ve beğenilme ihtiyacı , paylaşma ihtiyacı , nezaket , diplomasi gibi özellikler ön plana çıkabilir.
Lüks tutkusu ,paraya fazla önem verme,duyguların yüzeysel olması gibi etkiler de verebilir.Ayrıca tipinizi de etkiler bu konumdaki Venüs,size Terazi burcu tipi verebilir.
Sinema dünyasının çekici bulunan aktörlerinden biri Richard Gere.
Bayan hayranları daha fazla gülücük

Richard Gere doğum haritasında Terazi burcunda Venüs-Neptün kavuşumunu görüyoruz. Çekicilik ve romantizm kokan bir kombinasyon.

Richard Gere doğum haritası = http://www.astrotheme.com/portraits/6mgG4PaN883S.htm

Venüs

Aktörlere hayranlık beslemek bile garip gelir bana, yine de Richard Gere her zaman dikkatimi çeken biri olmuştur, çok karizmatik ve romantik bir enerjisi var, yükseleni belirtilmemiş ama ben yükseleninin yengeç olduğunu düşünüyordum, saçlarının erken yaşta kırlaşması belki de bunu düşündürdü bana.
bir venüs teraziye göre çok kabayım.
Bir venüs koç a göre çok kibarım bende :D
(10-30-2012 10:07 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]Bir venüs koç a göre çok kibarım bende :D

yazını ciddiye alıyorum hemşom ve asc terazi olduğundandır belki.. ve venüüsn 7.evde, iyi çalışıyor demekki..
(10-30-2012 10:22 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(10-30-2012 10:07 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]Bir venüs koç a göre çok kibarım bende :D

yazını ciddiye alıyorum hemşom ve asc terazi olduğundandır belki.. ve venüüsn 7.evde, iyi çalışıyor demekki..

ama ben çok sevmiyorum biliyomusun..satürn imdadıma yetişti çok şükür ki farkına vardım venüsyen konulardaki hatalarimin :(
Venüs Terazi erkeklerde platoniklik etki vermekte bir yere kadar; sevmedim
İşte benim stilim programında finalist olanlaın arasında iki kişi var Venüsü Terazi Olan :Ayşenur Balcı ve Özden cerrahoğlu (Bir de elenen İkizler vardı).Hem Ayşenur hem Özden'in venüsleri Uranüsle kare.O programda stilini ilginç bulduğum ,en yaratıcı iki isim benim gözümde bu kızlar.
Referans Adresler