Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs Akrep Burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Venüs'ün akrepteyken kesinlikle zorlayıcı etkileri var. Depresyona eğilim, aşırı kıskançlık, ihtiras, tutkular.. Bi tek bu yetmezmiş gibi bir de 8. evimde. Ay da akrep ve 8. evde pluto da akrep ve 8. evde, ay düğümü de akrep ve 8. evde. Başka burç ve ev yokmuş gibi gidip umarsızca yerleşmişler oralara. Bazen duygularım konusunda kendimi kaybedebiliyorum. Kendimden korkuyorum böyle zamanlarda..

ELF

(08-22-2011 12:29 AM)lilianxxx Yazılan: [ -> ]Venüs'ün akrepteyken kesinlikle zorlayıcı etkileri var. Depresyona eğilim, aşırı kıskançlık, ihtiras, tutkular.. Bi tek bu yetmezmiş gibi bir de 8. evimde. Ay da akrep ve 8. evde pluto da akrep ve 8. evde, ay düğümü de akrep ve 8. evde. Başka burç ve ev yokmuş gibi gidip umarsızca yerleşmişler oralara. Bazen duygularım konusunda kendimi kaybedebiliyorum. Kendimden korkuyorum böyle zamanlarda..
Venüs akrepte den başka bişey olmuş ama bu:D
Herşey akrep yapmış bu dediklerini ama suç venüse kalmışgülücük
İmza:venüs akrep
(08-22-2011 03:54 AM)ELF Yazılan: [ -> ]
(08-22-2011 12:29 AM)lilianxxx Yazılan: [ -> ]Venüs'ün akrepteyken kesinlikle zorlayıcı etkileri var. Depresyona eğilim, aşırı kıskançlık, ihtiras, tutkular.. Bi tek bu yetmezmiş gibi bir de 8. evimde. Ay da akrep ve 8. evde pluto da akrep ve 8. evde, ay düğümü de akrep ve 8. evde. Başka burç ve ev yokmuş gibi gidip umarsızca yerleşmişler oralara. Bazen duygularım konusunda kendimi kaybedebiliyorum. Kendimden korkuyorum böyle zamanlarda..
Venüs akrepte den başka bişey olmuş ama bu:D
Herşey akrep yapmış bu dediklerini ama suç venüse kalmışgülücük
İmza:venüs akrep

Evet haklısın ama akrep venüste ve ayda zararlı oluyor bildiğim kadarıyla, o yüzden özellikle ikisinden çekiyorum gülücük
-al bedenini ver bedenimi- derdim gülücük
Ay Akrepten neden korkuldu anlamadim ben simdi.. marsima kavusuyor.. o yüzden seviyorum... gülücük taktim bu aralar.. mars akrebe... venüsü bilemicem... bogar gibime geliyor ya da iyi mi olur ki acaba
Ay'ım akrepte ama sevgili olarak hiç aşırı samimi olmadım. Sadece içten içe dışa fazla belli etmeden fazla sahipleniyorum. Her şeyini bilmeden rahat edemiyorum ama karşımdaki bunun pek farkında olmuyor genelde :D Yükselenim balık olmasına rağmen sevgimi ifade etmekte genellikle zorluk çekiyorum. Romantik konularda.. Heralde haritamın yarısı oğlak yarısı akrep olunca balığım biraz arada kaynamış gülücük Venüs akrep de sevgi ifade etmek konusunda sıkıntı veriyor -en azından bana-
venüs 27 derece akrep de akrep sayılır mı??yani tam olarak akrep özelliği gösterir mi?yoksa yay özelliğine de yakın olr mu?
Venüs=evlilik,ilişki
Akrep=başkasının Kaynakları,cinsellik,tutku

birlestirince=başkasının evliliği,ilişkisi,yasak ilişki.Oldu galiba gülücük

Kaktüs

Bir arkadaşım var pluto venus kareli, ta okul yıllarında bir kızı sevdi. Aradan 10 yıl geçti nerdeyse hala unutamadı.
Kız evleni bu arada çocuğu bile var.
Boşansa gelse 1 dk beklemez ask

Kaktüs

(06-30-2012 08:30 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]Venüs=evlilik,ilişki

birlestirince=başkasının evliliği,ilişkisi,yasak ilişki.Oldu galiba gülücük

Saturn= sıkıntı, disiplin, korku, mücadele,kin
Birleştirince.... Oğlum bak git akıllı olkoptum.w
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler