Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs Kova Burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
* İlişkilerde zaman zaman mesafe ihtiyacı duyabilir.

* Alışılagelmişin dışında farklı beğenileri olabilir , herkesin beğenmediğinden hoşlanabilir.
romantik değildir pek.İlişkide en önemli şey arkadaş olabilmektir.
Evlenmeden önce ''evleneceğim adam önce en iyi arkadaşım,sonra en iyi arkadaşım ,sonra en iyi arkadaşım, sonra kocam olsun'' derdim hep.Tipik bir venüs kovasıymışım da haberim yokmuş gülücük

Yine de romantizm çok önemli canımsın
Ay-Venüs birleşimi üstelik 5. evde. Seni tipik Venüs kovasından daha romantik yapabilir.
benim için de sevgili demek eş demek ..arkadaş demek...En iyi arkadaşım olmalı...Aynı evi paylaşan iki arkadaş gibi ...Ama venüsüm kova da değil gülücük

tiyatral_gitarist

(12-02-2010 02:38 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]benim için de sevgili demek eş demek ..arkadaş demek...En iyi arkadaşım olmalı...Aynı evi paylaşan iki arkadaş gibi ...Ama venüsüm kova da değil gülücük

Ama uranusle karesi var. Ayrıca chiron lada kare açı yapmış...
yani ? venüs kova gibi miyım aynı zamanda

tiyatral_gitarist

Uranus karesi venüs kova özellikleri katar. Sıkı fıkı , içiçe ilişkiler boğabilir. Bu açı çabuk sıkılganlık verebildiği için karşındakinden ten teması dışında daha fazla şeyler bekleyebilirsin. Bilgi alış verişi , öğrenmek vs sana katabileceği şeyler olmalı tarzında arkadaşlarının sana verebileceği şeyler gibi...
Daha rahat ve özgür olma isteği verir.
aa evet süprsin...aynen öyle bişeyler de öğrenmeliyim.bilgi paylaşmalıyız...süpersin gülücük ve evet çok dip dibe olunca sıkılırım gülücük

Venüs JüpiterBalık açısı da var mı yani Venüs Balık etkisi var mı
şiron açısı da koç özellikleri mi veriyor venüse
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler