Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Aslan burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
* 1 numara olmak hevesindedir. Gururlu , cesur ve kararlı bir tabiatı vardır
( frenleyici etkiler yoksa tabi )

* Yönetme , organize etme becerisi olacağını söyleyebiliriz.

melis_bk

(12-02-2010 07:44 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]* 1 numara olmak hevesindedir. Gururlu , cesur ve kararlı bir tabiatı vardır
( frenleyici etkiler yoksa tabi )

* Yönetme , organize etme becerisi olacağını söyleyebiliriz.

haritamda en sevdiğim konum balığımı keskin dişler veriyor balığımda onu frenliyor :D
Benimse mars aslanım hep başıma iş açıyor. Çünkü fazla iddialıyım, bu da iş hayatında benden korkmalarına ve beni kıskanmalarına, bu yüzden de arkamdan kuyumu kazmalarına sebep oluyor.
[highlight=#ffffff]Bir mars aslani gunes aslandan daha cok, aslanin torpulenemez ozelliklerini tasir diyebilir miyiz? Ve bu diger burclarda ki mars icin de gecerli midir? Ornegin mars akrep gunes akrepten daha cok hayata derinden baglidir gibi...

Acikcasi element acisindan burclarin gezegenleri ele alininca siralamaya gore etkinin artip ve ya azalacagi dusuncesindeyim...
Ornegin:

Koc aslan yay yoneticileri Mars gunes jupiter

Mars daha cocuksu bir iddia tasirken , gunes daha gorkemli bir isilti pesinde ve jupiterde abartilmislik konusunu kendinde barindiriyorsa ya da daha cok bereketlilik de diyebiliriz...

Ornegin akrebi ele alirsak mars akrep, gunes akrep ve jupiter akrep
Burada ates elementinin gitttikce bu burc uzerinde arttigini dusunebiliriz diye dusunuyorum ayrica gezegenlerin yonettigi alanlardaki konularin da...

Bir jupiter akrebin ates elementlerinden olan mars ve gunesten daha fazla akrep oldugunu dusunuyorum... ( ev konumlarina gore degisir) ya da bir mars akrebin diger jupiter ve gunes akreplere nazaran daha igneleyici bir durtuyu icinde barindirdigini... Gunes akrebin diger akreplere gore akrep konularinin daha cok gorunurden ibaret kaldigini....

Bunlar diger elementler icin de ayri ayri dusunulebilir...

Cok genel olarak anlatilmis bir konu... Dogrulugu tartismaya aciktir...

Saygilarimla....
[/highlight]

Kaktüs

mars aslan cüret,celal fiziksel güç özellikle yukselendeyse
Annemin Mars'a Aslan burcunda Plüto ile kavuşum.6.evde olması olası.
Normalde utangaç,içine kapanık olduğu halde işte Neptunian'ın belirttiği gibi.
O yüzden de benim işe girinde açılacağımı düşünüyor ama tüm burç'a göre benim 6.ev Kova.Aslan'ın zıt burcu.
Çok kısa sürede ustabaşı olmuş.Eğitimini daha yükseltse ne olurdu bilemiyorum.
şu an bir arkadaşın (diyeyim) haritasına bakıyorum
güneş, merkür, venüs, mars aslannnnn

bu kişiden daha aslan bir aslan olabilirmi ki.....
(08-14-2012 01:45 AM)gemini Yazılan: [ -> ]şu an bir arkadaşın (diyeyim) haritasına bakıyorum
güneş, merkür, venüs, mars aslannnnn

bu kişiden daha aslan bir aslan olabilirmi ki.....

Bana gore hangi evde oldugu onemli.Yoksa o aslan enerjisini etrafına cok yansıtmayabilir.
Referans Adresler