Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Başak burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
* Enerjisini çalışma hayatında kullanma eğilimindedir. Gerilimleri de çalışma hayatında deneyimleyebilir.

* Harekete geçmek için şartların kusursuz olmasını bekleme hatasına düşebilir.
Bazen mars basaklar iste veya okulda hic bir gelisme/ilerleme olmadigini anladiklarinda, bu yerlesim huzursuzluk ve gerginlik veriyor.. Bu gerginligi hissetmemek icin basvurduklari yollarsa onlari iskoliklige kadar goturebiliyor..
Mars basak arkadasim var cok iyi anlasirim... Is hayatinda ki gerginlikler onu yildirmiyor sanirsam...
* Mars Başak ; enerjisini , tutkusunu , öfkesini , cesaretini ve öncülük özelliklerini daha çok çalışma hayatında gösterebilir ( başka baskın faktörler yoksa tabii )
hiç iyi birşey değil yıldırım bey iş iş iş ne yahu bu gülücük ama başağın son derecelerinde marsım terazi denilebilirmi ?son 3 derecede olursa bi gezegen diğer burctan sayılabiliomus
(08-20-2011 08:11 PM)vatansever Yazılan: [ -> ]hiç iyi birşey değil yıldırım bey iş iş iş ne yahu bu gülücük ama başağın son derecelerinde marsım terazi denilebilirmi ?son 3 derecede olursa bi gezegen diğer burctan sayılabiliomus

senin mars başak burcunda , terazi saymıyoruz. başkası sayadursun.

mars başak için sana iyi haber ; çalışma hayatınla bağlantılı bir hatun seçersen ona kur yapma ve etkileme potansiyelin daha fazla olabilir.
ya sen olanları bilmion yıldırım bey(aslında hiç bey demek gelmio bey demek samimiyeti severimde forum kuralı gereği işte gülücük) ya geçen o kıza teklif ettim yine :D sana karşı söyleyecek çok şeyim var dedim de işte anlatamıom dedim oda boşver anlatma hissetmiom dedi geçen yazdım girmedin ogün heralde astrosohbete etkiliomda işte peşimden koşsun dio hem selektör çakıo boylarımızı ölçme iması yapıo arkadaşından haber yolluo ne la bu ben ay koçuyum çık karşıma söyle :D hatta yükselen yay vardı gökyüzü konumunda bunu derken 19,08,2011 istanbul saat 15:30 gülücük) büyük kare varmış gülücük) pencereden dışarı baktım duygusala bağladım çaktırmadan film karesi gibi :D sonra döndüm buna :D koptum.w o cevabı verdi ya bende arkama bakmadan döndüm gittim
(08-20-2011 08:19 PM)vatansever Yazılan: [ -> ]ya sen olanları bilmion yıldırım bey(aslında hiç bey demek gelmio bey demek samimiyeti severimde forum kuralı gereği işte gülücük) ya geçen o kıza teklif ettim yine :D sana karşı söyleyecek çok şeyim var dedim de işte anlatamıom dedim oda boşver anlatma hissetmiom dedi geçen yazdım girmedin ogün heralde astrosohbete etkiliomda işte peşimden koşsun dio hem selektör çakıo boylarımızı ölçme iması yapıo arkadaşından haber yolluo ne la bu ben ay koçuyum çık karşıma söyle :D

yıldırım demen yeterli

verdiğin örnek 1 tane ve karşına başkalarıda çıkacaktır , önemli olan senin duruşun , senin davranışların , konuşmaların vb.
güzeller çıksa bari gülücük ii durdum davrandım konuştum gülücük oturabilirmiyim rahatsız olmazsın demi didim yok didi çok ii birisinki başhkm.sekreteri oldun dedim teşekkür dedi :D hadi kolay gelsin sağol gülücük daha neler neler dedim gülücük yeni doğan bebek kadar güzelsin anneme duyduğum saygıyı sanada duyarım :D haritam etkili ya 1,4,7,10 ev dolu olunca böle oluo heralde
gülücük ay cok hossunuz ya gülücük Yildirim mars akrep icin ne dersin, tamam bi bayanim ama ozaman venüs basaga mi bakmaliyim ben de gülücük ? Genelde hep is hayatinda tanismak istemisimdir... isi olsun istemisimdir ve beni de yaninda calistirsin gülücük korusun kollasin ne bileyim gülücük
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler