Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Oğlak burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
* Enerjisini mesleki hayatında başarılı olmak için kullanma eğilimindedir.

* Saygısızlık görmesi halinde öfkesini ifade edebilir.

aeon

mars oğlağımı seviyorum.
insanı kariyer meraklısı ve maratoncu yapıyor :D

sonuçta marsın yüceldiği burç.iyi etkilerini gösterebiliyor.ayrıca yıldırımın dediği gibi
saygı kavramı ve kalıcı şeyler, oğlak etkisi taşıyan insanlar tarafından çok önemsebiyor.

bende söyleyim ;
mars , koç ve akrepte yönetici , oğlakta yücelimde oluyor.
bunların zıt burçlarında ise güçleri düşüyor. yani ; venüs burçları olan boğa ve terazide.ayrıca oğlağın karşıtı olan yengeç burcuda marsın gücünün düştüğü bir diğer burç
Mars oğlağımı ben de çok seviyorum.Sevgiden önce saygı , benim için çok önemli.
Marsı Oğlak'ta olan bir Koç'un dediğine göre: ''Saygı zorla alınır!''
marsım oğlak 12 evde enerjımı cıkaramıyorum genelde ınsanlara mesafelıyım ama cok dayanıklıyım
annemin marsı.. cidden hırslı ve azimli oluyorlar.. yılmak yok. gülücük

benim 1. evime düşdüğü için, benide bu konularda etkiliyor..
mars oğlaklar cok calıskandır dırenclıdır dayanıklıdır.mars oğlagı sevdığı ıcın olumlu calısıyor bu gezegende..
Haritamda doğru düzgün kendini ortaya koyan Mars Oğlak... Sabır, direnç, soğukkanlılık, kendini şarj edebilme... Mars'ım Oğlak'ta olmasaydı zannedersem 3 yıl önce babacığımı kaybettiğim zaman kendimi toparlayacak, mücadele edecek gücü kolay kolay bulamazdım.
Başın sağolsun cancimini , tanıdığım hatta akrabam bir mars oğlak 7. Evde ağırlayan yakınım var. Oğlak yükselen yengeç ay burcu başak mars venüs oğlak hepsi 7. Evde cidden aşırı güçlü bir iş kadını
Referans Adresler