Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Balık burcunda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
* Enerjisini dağınık kullanabilir , bir noktaya yönlendirmekte zorlanabilir.
Olumlu ifadesi enerjisini başkalarına yardım etmek için kullanma potansiyelidir.
Marsın olduğu burç enerjinin vücutta hangi organlarda toplandığını da gösterebilir.Mars Balıkları, Balık burcu ayakları yönettiğinden iyi bir dansçı olabilirler.

aeon

marsı balık olanlrın , ruhsal yönü olan , meditasyon içeren , suyla ve dansla veya sanatla içiçe sporlara yönelmeleri faydalı olabilir.
dans
dalgıçlık
meditasyon

ayrıca paif agresif tutumlar sergileme i,htimali yüksek olan bir mars
oğlumun marsı balık enerjısını tam cıkaramıyor.sınırlenıyor vuruyor kırıyor.marsı gunesede zıt hareketsız bır yapısı var.hareketlı bır cocuk değıl..
Marsım Balığın son derecelerinde.Açıkçası öfkelenmeyi,ataklığı,girişimci olmayı belirli bir yaştan sonra öğrendim diyebilirim.Küçükken benim için ne sakin çocuk derlerdi mesela.Bunun sebebinin Mars Balık olduğunu düşünüyorum.Küçükken kızmam gereken yerde kızmayı bilmezdim sonradan jetonum düşerdi ben neden kızmadım diye suna-bak

aeon

vigo marsın koça geçimiştir o yüzden verygood

melis_bk

(12-10-2010 01:49 AM)Rüzgar Yazılan: [ -> ]Bütün gezegenler ilerletiliyor mu böyle?
Bakmak istediğin ilerletim yılı kadar günü doğum gününe ekleyerek ,(mesela 10 aralık 1970 te doğmuş biri için 20 yaşındaki ilerletim bakılacaksa,30 aralık 1970 teki ) gökgünlüğünden o günkü gezegen konumlarını bulacaksın,kollektifler için durum çok değişmez ama kişiseller yıllar geçtikçe değişir.Ay 2,5 günde değiştiğinden ilerletimde en çok açıyı o yapar.
Bunu astro.com dahil otomatik yapıyor astroloji programları
Marsım balıkta ama ben inanılmaz sinirliyimdir. Öyle böyle değil gözüm döner, beynimden dumanlar çıkar gülücük
(09-12-2012 11:30 PM)sopi Yazılan: [ -> ]Marsım balıkta ama ben inanılmaz sinirliyimdir. Öyle böyle değil gözüm döner, beynimden dumanlar çıkar gülücük

Mars-Jüpiter kavuşumun var, Güneş-Uranüs kavuşumun ile uzak orblu sert kare açı yapıyorlar + Merkür-Mars karesi de var + Ay-Plüto zıt açısıda var yani anlayacağın gerilimli açılar oldukça fazla

Yinede beyninden dumanlar çıkartabileceğini sanmıyorum gülücük
Referans Adresler