Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dünyanın en ünlü astroloğu Türkiye’nin falına baktı
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
astrolog fala baktı ...nasıl bir cümle .. olmamaış ... astroloji fal mı ?

aeon

3 vakte kadar şeriat gelecek gibi :D
21 Aralıkta bomba patlayacakmış, bu yeni bir şey mi acaba :D

Ülkeniz kurulurken Saturn ile Güneş yan yanaydı.

yani ülkenizde yıllardır sıkışan Gaz yakında patlayacak diyor, ortalık 56 olacakmış

melis_bk

(12-11-2010 07:21 PM)SeRDaL Yazılan: [ -> ]21 Aralıkta bomba patlayacakmış, bu yeni bir şey mi acaba :D

Ülkeniz kurulurken Saturn ile Güneş yan yanaydı.

yani ülkenizde yıllardır sıkışan Gaz yakında patlayacak diyor, ortalık 56 olacakmış

Sanki kaç tane akıllı vardı,kalanlarda sıyırır kimse kimseyle uğraşmaz iştehehee

melis_bk

(12-11-2010 07:12 PM)aeon Yazılan: [ -> ]3 vakte kadar şeriat gelecek gibi :D

Arkadaşım makreme nasıl yapılır başlığı bile açılsa işin içine siyasi fikir girince tırlıyoruz dime dime böyle şeyler yavvv
Hem çekim yasasını düşün senin gibi düşünenler yüzünden gelecek gelirse korka korka çağırıyorsunuz ayolhehee

aeon

:D

yok ya tartışma yok bu başlıkta espri amacıyla yazdım.

biz laikler çekim yasasına inanmayız koptum.w

melis_bk

(12-11-2010 07:32 PM)aeon Yazılan: [ -> ]:D

yok ya tartışma yok bu başlıkta espri amacıyla yazdım.

biz laikler çekim yasasına inanmayız koptum.w
Ahanda laiklerle şeriatçilerin bulunabilen 2. ortak notası çekim yasasına inanmamak...
(1.nokta ise ikisininde diğerine yaşam hakkı tanımamakta satürnyen davranması tabi kastım fikirlerin kendisi değil tabi olan fun üyeleridirgülücük)
(12-11-2010 07:26 PM)melis_bk Yazılan: [ -> ]Arkadaşım makreme nasıl yapılır başlığı bile açılsa işin içine siyasi fikir girince tırlıyoruz dime dime böyle şeyler yavvv
Hem çekim yasasını düşün senin gibi düşünenler yüzünden gelecek gelirse korka korka çağırıyorsunuz ayolhehee

makreme nasıl yapılır koptum.w
Alıntı:4.1.2.Ay Tutulmaları

İkizler:
Birnci dekan, düşmanların saldırısını ve yağmacılığı gösterir.
İkinci dekan, orduların ani hareketlerini; özel ve kamusal mallara el konulmasını işaret eder.
Üçüncü dekan, ünlü birinin ölümünü gösterir.
http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=84&page=4
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler