Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kare Açılar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Benim haritamdada kare açılar yoğun.Astrolojiyi öğrendikçe hangi açıların etkisini ayrıştırabiliyorum yavaş yavaş.

Mesela güneşim koçun ilk derecesinde en yakın orbla mars ve neptün ve pallas karesi var(Pallasın etkisini anlamadım henüz). Mars yayın son derecesinde olduğu için ateş-ateş karesi olmuş oluyor.Oğlaktaki Neptün tabiki marstan daha etkili güneşime.

Mars- uranüs(3.ev) ile merkür(6.ev) Ateş-Su elementlerinde kare.Bu gezegenler ve evler en başta sinir sisteminizi yıpratabiliyor.İşin içinde uranüsünde olması şase yaptırabiliyor [Resim: makara.gif] Yüzeysel bilgilerle(3.ev) bütünü anlamaya çalışıyorsunuz(merkür balık) fakat sabırsızlık söz konusuacaba Pluto transitini değerlendiremedim fakat satürn transitini bekliyorum.Bakalım ne umup ne bulacağım.

Arkadaş

1. ev ---- 10. ev karesi

Seçtiğiniz mesleğin gerektirdikleri ile kişilik özelliklerinizin-imajınızın çatışması
Ya 1. ev değişir yada 10. ev
Satürn - Plüton karesi gülücük
(06-27-2012 07:03 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]1. ev ---- 10. ev karesi

Seçtiğiniz mesleğin gerektirdikleri ile kişilik özelliklerinizin-imajınızın çatışması
Ya 1. ev değişir yada 10. ev
Satürn - Plüton karesi gülücük

Örneğin Kemal Sunal

10.ev imajı => ülkenin en komik insanlarından biri

1.ev imajı => asık suratlı gayet ciddi bir izlenim
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler