Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kompozit Güneş & Kompozit Ay
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
(12-17-2010 03:24 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]* Kompozit Ay = İlişkinin TEMEL ihtiyaçlarına , ilişkinin duygusal boyutuna işaret ediyor.

Kompozit Ay açıları hakkında bir şeyler karalayalım.

Kompozit Ay & Kompozit Merkürle dinamik açı yaptığında ; iletişim ihtiyacı , zihinsel uyum ve fikir tartışmaları ön plana çıkabilir.

Kompozit Ay & Kompozit Venüsle dinamik açı yaptığında ; hoşgörü ve hatalara karşı tolerans ihtiyacı , romantizm ihtiyacı ön plana çıkabilir.

Kompozit Ay & Kompozit Marsla dinamik açı yaptığında ; tutkuların ifade edilmesine , biraz harekete , birazda gerilime duyulan ihtiyaç ön plana çıkabilir.

Kompozit Ay & Kompozit Uranüsle dinamik açı yaptığında ; mesafe ihtiyacı , farklılık ihtiyacı , kurallara başkaldırma ihtiyacı , huzursuz bir duygusal alt yapıdan söz edebiliriz.

Kompozit Ay & Kompozit Plütoyla dinamik açı yaptığında ; gizlilik ihtiyacı , derinlik ve yoğunluk ihtiyacı , güçlü olma ihtiyacı ön plana çıkabilir.

vb..

Nafiz ( Sweatdroo ) ile astrosohbet arasındaki ilişkinin kompozit Ay burcunun Yengeç olduğunu görüyoruz.

Yani bu ilişkide çok güçlü bir duygusal alt yapı , koruma-kollama dürtüleri , ailenin parçası gibi / yuva gibi hissetme durumlarından söz edebiliyoruz.
(12-17-2010 03:42 AM)Moda Yazılan: [ -> ]Kompozit ay'in hiç açısı yoksa tek açısı guneşle semi-sextile ise bu ilişki ihtiyacı olan herşeye sahiptir diyebilir miyiz?

Hayır niye öyle bir yorum çıkardın anlayamadım.

Ben olsam Ay'ın burcuna odaklanırdım o durumda.
(12-17-2010 03:45 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-17-2010 03:42 AM)Moda Yazılan: [ -> ]Kompozit ay'in hiç açısı yoksa tek açısı guneşle semi-sextile ise bu ilişki ihtiyacı olan herşeye sahiptir diyebilir miyiz?

Hayır niye öyle bir yorum çıkardın anlayamadım.

Ben olsam Ay'ın burcuna odaklanırdım o durumda.

Bende bilmiyorum,birden yukardaki msjında gezegenler ile bağlantılardaki ihtiyacları okuyunca bağlantı yoksa ihtiyacda yoktur gibi duz bir mantık kullandım.(hemen bu saçma düşünmemi merkur retrosuna bağlayayım:P)
eşimle kompozit güneşimiz aslanda, açısız ve yakıtımızın bunlar olduğunu düşünmüyorum ... hatta nerdeeee diyebilrim..
kompozit ay jüpiter ve neptünle zıt açı yaparsa ihtiyaçlar nasıl tanımlanır ?
(12-17-2010 02:49 PM)Nâr Yazılan: [ -> ]eşimle kompozit güneşimiz aslanda, açısız ve yakıtımızın bunlar olduğunu düşünmüyorum ... hatta nerdeeee diyebilrim..

yakıtı kullandınız da işe yaramadımı yoksa yakıtı kullanmıyor olabilirmisiniz ?

belkide problem , yanlış yakıt kullanmanızla ilgilidir. Aslan petrollerini deneyin bakalım nolacak gülücük
bu yakıta ihtiyaç olduğunu partnere nasıl düşündürtürüz buda gözüküyo mu kompozitte :D
(12-17-2010 04:28 PM)Nâr Yazılan: [ -> ]bu yakıta ihtiyaç olduğunu partnere nasıl düşündürtürüz buda gözüküyo mu kompozitte :D

o kısmını bilmiyorum ama gözden kaçırılmaması gereken bir Satürn etkisi var eşinle olan kompozit harita da.

satürn güneşle 45 derece ve Ay ile 180 derece açılar yapıyor.
[Resim: 95052315.jpg]

Sadece çizgi film kahramanlarının ilişki uyum analizine ihtiyacı yoktur makara
ayın 12. evde olması duygusallığın tam yansıtılmaması olabılırmı?

ve mars 7.evde kavga dolu ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler